IPHaber

Genel


LC Waikiki Kazakistan, Mısır, Rusya ve Ukrayna için yerel e-ticaret sitelerini açtı

Eylül 25, 2018 by admin in Genel with 0 Comments

Geçtiğimiz Mart ayında düzenlediğimiz Webrazzi E-Ticaret 2018 konferansımızın konuşmacılarından olan LC Waikiki E-Ticaret Müdürü Salih Yılmaz, Bükreş merkezli kurulan Lcw.com ile ilgili detayları Webrazzi sahnesinde açıklamıştı. Bugün karşımıza çıkan detaylara göre LC Waikiki, Kazakistan, Mısır, Rusya ve Ukrayna ülkeleri için yerel e-ticaret sitelerini açtı.

Geçtiğimiz 10 ay içinde 5 farklı e-ticaret sitesi açan LC Waikiki, www.lcw.com (Avrupa bölgesi), www.lcwaikiki.kz (Kazakistan), www.lcwaikiki.eg (Mısır), www.lcwaikiki.ru (Rusya) ve www.lcwaikiki.ua (Ukrayna) web siteleri ile hizmet veriyor. Toplamda 5 farklı kategoride satış yapan LC Waikiki, www.lcw.com ile Avrupa Birliği bölgesine satış yapıyor.

Yeni ülkeler yolda

9 farklı dil için hizmet veren LC Waikiki, 5 farklı para birimini de destekliyor. Şu an için toplamda 29 ülkeye e-ticaret siteleri üzerinden satış yapan LC Waikiki’nin önümüzdeki dönemde yeni ülkeler için yerel e-ticaret siteleri açması da muhtemel.

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Opera, Ethereum tabanlı masaüstü tarayıcısını test ediyor

Opera verdiği sözün arkasında durdu ve dahili bir kripto para cüzdanı bulunan masaüstü tarayıcısını sınırlı sayıda kullanıcının erişebileceği şekilde kullanıma...

Kapat