IPHaber

Genel


Kurumlar ve girişimler için geleceğin ödeme yöntemleri Webrazzi Summit 2018’de konuşulacak

Ekim 12, 2018 by admin in Genel with 0 Comments

Türkiye’nin en etkili internet ve girişimcilik konferansı olan Webrazzi Summit 2018‘e bir haftadan daha kısa bir süre kaldı. Konferansımızda girişimcilikten yapay zekaya, e-spordan finansal teknolojilere kadar pek çok önemli konu masaya yatırılacak.

Konferansımızda konuşulacak önemli konulardan bir diğer ise geleceğin ödeme yöntemlerini yaratmak olacak. Kurumlar ve Girişimler için Geleceğin Ödeme Yöntemlerini Oluşturmak adlı panelde konunun uzmanları ile birlikte geleceğin ödeme sistemlerinin nasıl yaratılabileceğini konuşacağız.

Arda Kutsal‘ın moderatörlüğünü üstleneceği panelin konuşmacıları arasında ise Wirecard’dan Alper Akcan, Mastercard’dan Yiğit Çağlayan ve PayU’dan Yunus Emre Güzer gibi önemli isimler yer alıyor. Eğer girişimler için geleceğin ödeme yöntemlerinin nasıl yaratılacağını merak ediyorsanız panelimizi kaçırmayın.

Ana Salon, Dijital Salon, Startup Lounge ve Workshop olmak üzere 4 farklı alanda düzenlenecek olan Webrazzi Summit 2018’i şimdiden planlamak ve networking’inizi daha etkili bir şekilde gerçekleştirmek için konferans programına da buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz 17 Ekim 2018 tarihinde düzenleyeceğimiz Webrazzi Summit 2018 konferansımıza katılmak için buradan biletinizi alabilirsiniz.

WEBRAZZİ SUMMIT 2018 SPONSORLARI

Elmas Sponsorlar

Platin Sponsorlar

Altın Sponsorlar

Gümüş Sponsorlar

Startup Lounge Ortakları

Medya Sponsorları

Destekleyenler

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Girişim Ofisleri’nde bu hafta Comparex Turkey’i ziyaret ettik

Girişim Ofisleri‘nin bu haftaki bölümünde, lisans yönetimi, kaynak kullanımı, teknik ürün danışmanlığı ve bulut tabanlı profesyonel hizmetler sunan Comparex Turkey...

Kapat