IPHaber

Genel


Kullandığın Kadar Araç Şimdi Kapında, MOOV by Garenta Yayında!

Eylül 24, 2018 by admin in Genel with 0 Comments

Araç kiralamada yeni bir dönem başlıyor! MOOV by Garenta, App Store ve Google Play’de seni bekliyor. İhtiyaç anında uygulamayı aç, aracın dakikalar içinde kapına gelsin. Dilediğin kadar kullanır, işin bittiğinde bırakır gidersin. Park yeri aramakla vakit kaybetmezsin, üstelik kullandığın kadar ödersin. İndir, çağır, kullan, bırak. MOOV’lamak işte bu kadar kolay!

Anadolu Grubu güvencesiyle kısa ve uzun dönem kiralama hizmeti sunan Garenta, araç kiralamada yeni bir dönem başlatacak mobil uygulaması MOOV by Garenta’yı tanıttı. “Kullandığın Kadar Araç!” söylemiyle yola çıkan MOOV by Garenta, araç rezervasyonundaki uzun prosedürleri ortadan kaldırıyor ve günümüzün dijital tüketim anlayışına uygun şekilde tamamen mobil uygulama üzerinden hizmet veriyor. MOOV by Garenta uygulamasını telefonuna indiren kullanıcılar üye olduktan sonra kolayca aracını çağırabiliyorlar. Aracı diledikleri kadar kullandıktan sonra, hizmet alanı içinde herhangi bir noktaya bırakıyorlar. MOOV by Garenta, sağladığı zaman tasarrufunun yanı sıra kullanıcılarına, aracı ne kadar kullandılarsa o kadar ödeme imkanı da sunuyor.

MOOV by Garenta’yı keşfetmek için tıklayın.

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
FalconAI’dan yapay zeka destekli Dota 2 koçu: RoshAI

Geçtiğimiz Ocak ayında İstanbul ve Boston merkezli yerli yapay zeka girişimi olan FalconAI'dan sizler bahsetmiştik. ACT Venture Partners'tan 2,5 milyon...

Kapat