IPHaber
Son Yazılar

Genel


KOBİ’lere PERYÖN’den Ücretsiz “İSG Check-up”

Aralık 13, 2016 by admin in Genel with 0 Comments
1481574914_SCA_1919

Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) çatısı altında, Vodafone ve Huawei’nin desteğiyle oluşturulan Geleceğe Güvenli Yatırım Platformu, site üzerinden KOBİ’lerin ücretsiz check-up yapmalarını sağlayarak, yasal düzenlemeler doğrultusunda aksiyon almalarına destek oluyor.

KOBİ’lerde iş sağlığı ve güvenliği kültürünü oluşturmak üzere hayata geçirilen Geleceğe Güvenli Yatırım projesi (www.gelecegeguvenliyatirim.com), KOBİ’lere iş sağlığı ve güvenliğiyle ilgili detaylı bilgi sunarak, kılavuzluk yapmayı hedefliyor.

Geleceğe Güvenli Yatırım Platformu, ücretsiz check-up fonksiyonuyla, KOBİ’nin mevcut durum analizini yaparak, eksiklerini tamamlamada ona destek olacak bir danışmanlık sistemi yerine de geçiyor ve KOBİ’nin İSG maliyetini düşürebilmesini sağlıyor. KOBİ’ler, iş güvenliği uzmanı, çalışma alanı risk değerlendirme raporu, acil durum eylem planı, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı gibi konularda mevcut durumlarını Geleceğe Güvenli Yatırım Platformu aracılığı ile belirleyebiliyor ve bir çok konuda ücretsiz destek alabiliyorlar.

PERYÖN, Vodafone ve Huawei tarafından başlatılan Geleceğe Güvenli Yatırım projesi kapsamında, 22 Eylül’de Bursa’da, 9 Kasım’da İzmir’de ve 8 Aralık’ta Ankara’da üç seminer gerçekleştirildi ve çok sayıda KOBİ’ye bilgi aktarımı yapıldı.

#PERYÖN, #Vodafone, #Huawei, #GeleceğeGüvenliYatırımProjesi, #İSG, #CheckUp, #Kobi

The post KOBİ’lere PERYÖN’den Ücretsiz “İSG Check-up” appeared first on ITNetwork.

Kaynak:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapat