IPHaber

Genel


Kitapyurdu’ndan en ucuz kitabı bulmanızı sağlayacak Chrome eklentisi

Eylül 10, 2018 by admin in Genel with 0 Comments

Kitap satışı dendiğinde akla gelen ilk firmalardan olan biri Kitapyurdu, yeni Chrome eklentisini yayınladı. Kitapyurdu Fiyat Asistanı adındaki Chrome eklentisi, müşterilerine en cazip kitap fiyatlarını sunmayı hedefliyor. Uygun fiyatlara kitap satın almak isteyenler için başarılı bir çözüm olan Kitapyurdu Fiyat Asistanı, adından da anlaşılabileceği üzere fiyatları karşılaştırmanıza olanak tanıyor.

Farklı sitelerdeki fiyatları karşılaştırıyor

Google aramalarında, yayınevi sitelerinde, pazar yerlerinde ve diğer online kitapçılarda fiyat karşılaştırması yapabilmenize imkan sağlayan Kitapyurdu Fiyat Asistanı aynı zamanda Kitapyurdu kampanyalarına hızlıca ulaşmanızı sağlıyor. Kitapyurdu Fiyat Asistanı eklentisinin bir başka yeteneği ise fiyat alarmı.

Kitapyurdu Fiyat Asistanı sayesinde aradığınız kitabın Kitapyurdu’nda fiyatı düştüğünde tarayıcı bildirimi olarak haberdar olmak üzere alarm kurabiliyorsunuz. Alarmlar yine eklenti içinden takip edilebiliyor. Tasarım anlamında kişiselleştirilebilen bir eklenti de olan Kitapyurdu Fiyat Asistanı’nın rengini dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yurt dışındaki sitelerde de karşılaştırma yapabilen eklenti, ilgili kitap hangi para biriminde satıştaysa fiyatı o para biriminde gösterebiliyor. Fiyat Asistanına ekleyecekleri yeni özellikleriyle müşterilerine iyi hizmet sunmak isteyen Kitapyurdu’nun daha önce de her yeni sekmede bir kitap tanıtan Kitap Kurdu adlı eklentiyi yayınladığını da hatırlatalım. Dilerseniz Kitapyurdu Fiyat Asistanı eklentisini buradan indirebilirsiniz.

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Facebook Jobs, İş Fırsatları adı altında Türkiye’ye açıldı

Henüz görmeyenlere söyleyelim uzun süredir yurt dışında faaliyet gösteren Facebook Jobs özelliği, Türkiye kullanıcılarına da açıldı. İş Fırsatları başlığı altında...

Kapat