IPHaber

Genel


Kingston’dan Dünyanın En Yüksek Kapasiteli USB Flash Belleği

Ocak 4, 2017 by admin in Genel with 0 Comments

Kingston Digital, CES 2017’de tanıttığı 2TB kapasiteli USB flash bellek ile flash sürücülerde yeni bir doruk noktasına ulaştı.

Kingston Technology Company Inc.’in flash bellek iştiraki ve dünyanın bellek ürünleri alanındaki bağımsız lideri Kingston Digital, dünyanın en yüksek kapasiteli USB Flash sürücüsü olan DataTraveler® Ultimate Generation Terabyte’ı (GT) tanıttı. DataTraveler Ultimate GT, 2TB’a kadar alan ve USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0) performansı sunuyor.

Yoğun kullanıcılar bu sayede, tek bir 2TB sürücüde 70 saatlik 4K kalitesinde videoya kadar veri dahil olmak üzere*, küçük bir alanda çok büyük miktarda veri saklayabilecek. Darbelere karşı dayanıklı olması için çinko alaşımlı metal bir gövdesi olan DataTraveler Ultimate GT, üst seviye bir tasarımın içerisinde üstün kalite sunuyor. Kingston’un yeni flash belleği, kompakt boyutu ile teknoloji meraklılarına olduğu kadar profesyonel kullanıcılara da yüksek kapasiteli verileri saklamanın ve aktarmanın kolay taşınabilir bir çözümünü sunuyor.

Flash Bellek Ürünleri Müdürü Jean Wong, yaptığı açıklamada, “Kingston olarak limitleri hep zorluyoruz.” dedi ve şöyle devam etti: “DataTraveler Ultimate GT ile kullanıcıların mobil olarak veri saklama kabiliyetini artırıyoruz. 2013’te piyasaya sunduğumuz 1TB kapasiteli sürücümüzün ardından kapasiteyi iki katına çıkararak çok iyi bir devam ürünü çıkarttık. Artık kullanıcılar çok daha büyük miktarda veriyi rahatlıkla saklayıp aktarabilecek.”

1TB ve 2TB kapasite seçenekleriyle Şubat’ta piyasaya çıkacak olan Data Traveler Ultimate GT, 5 yıl garanti, ücretsiz teknik destek ve efsanevi Kingston güvenilirliğini beraberinde getiriyor.

Kingston DataTraveler Ultimate GT Özellikleri ve Spesifikasyonları:

Kapasite1: 1TB, 2TB
Hız2: USB 3.1 Gen. 13
Boyutlar: 72mm x 26.94mm x 21mm
Çalışma sıcaklığı: -25°C to 60°C
Saklama sıcaklığı: -40°C to 85°C
Garanti: Ücretsiz teknik destekle birlikte 5 yıl garanti
Uyumluluk: Windows® 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 (SP1), Mac OS v.10.9.x+, Linux v.2.6.x+, Chrome OSTM

DataTraveler Ultimate GT Parça Numaraları
Parça Numarası
Capacity
DTUGT/1TB
1TB
DTUGT/2TB
2TB
İşletim Sistemi Listesi
USB 2.0
USB 3.0 / USB 3.1

Windows 10
Evet
Evet

Windows 8.1
Evet
Evet

Windows 8
Evet
Evet

Windows 7 (SP1)
Evet
Evet

Mac OS (v. 10.9.x +)
Evet
Evet

Linux (v. 2.6.x +)
Evet
Evet

Chrome
Evet
Evet

#Kingston #USBFlashBelleği #USB #FlashBellek #Depolama

The post Kingston’dan Dünyanın En Yüksek Kapasiteli USB Flash Belleği appeared first on ITNetwork.

Kaynak:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
LG’nin Yeni Akıllı Telefonları CES 2017’de tanıtılacak

LG'nin orta segment yeni akıllı telefonları CES 2017'de tanıtılacak LG Electronics, orta segment akıllı telefonlara olan ilginin artmasıyla birlikte CES...

Kapat