IPHaber
Son Yazılar

Genel


Kapatıyoruz, Tasfiye Halinde Sabancı Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş.

Temmuz 31, 2008 by admin in Genel with 0 Comments

Sektörden böylesine büyük bir devi arkasına alarak telekomunikasyon işleri yapan bir firmanın silinmesine gönlüm razı değil. Evet, Sabancı Telekom’un tasfiye kararını alması UMTH sektörünün direncinin kalmadığının bir göstergesi. Lisansların dağıtılmaya başladığı günlerde 50’ye yakın firmanın başvurması ve heyecanla altyapılarını hazırlaması hepimizin geçmişinde hoş bir anı olarak kalacak. Başka bir firmanın tasfiye kararı almaması umuduyla…

Sabancı Telekom sitesinde varolan içeriği bozmadan yayınlıyoruz.

“Değerli Müşterimiz,

Bugüne kadar telekom altyapısını etkin kullanarak iş hedeflerinize ulaşabilmeniz için sizlere hizmet verdik. Sektörün öncü operatörlerinden birisi olarak iletişim teknolojilerindeki tüm yenilikleri zamanında sizlerin kullanımına sunmaya gayret gösterdik.

Telekomünikasyon sektöründe son yıllarda yaşanan ticari gelişmeler sonucunda SABANCI TELEKOM olarak faaliyetlerimizi yürürlükteki mevzuata uygun olarak durdurma kararı almış bulunuyoruz..

Sabancı Telekom olarak, yürüttüğümüz görüşmeler sonucunda tüm network altyapımızı genç ve yenilikçi telekom operatörü Tellcom’a devrettik.

Bir Turkcell Grup Şirketi olan Tellcom’un, devrettiğimiz altyapı üzerinde bu servisleri daha da geliştirerek sunmaya devam edeceğine inanıyoruz.

Başarılı günlere ulaşmanız dileklerimizle saygılarımızı sunarız.

TASFİYE HALİNDE SABANCI TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ A.Ş. olarak lisanslarımız kapsamında sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi durdurmak uzere T.C. Telekomünikasyon Kurumu’na başvurmuş bulunmaktayız. T.C. Telekomünikasyon Kurumu’nun iznini müteakip izin verilen çerçeve içinde hizmetlerimizin durdurulacağını bilgilerinize sunarız. “

Güle Güle Sabancı Telekom, teşekkürler bugune kadar emek verenlere…

Tagged , , ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapat