IPHaber

Genel


Kablosuz şarj destekli akıllı telefon tutucusu: Boltron

Mart 30, 2018 by admin in Genel with 0 Comments
Kablosuz şarj destekli akıllı telefon tutucusu: Boltron

Kickstarter’da destek bekleyen bir proje olarak karşımıza çıkan Boltron, oldukça yetenekli bir akıllı telefon tutucusu olarak kullanılabiliyor. Kablosuz şarj destekleyen Boltron, otomobiliniz içindeki kablo karmaşasından kurtulmanızı hedefliyor.

Qi kablosuz şarj standardını destekliyor

U şeklindeki tasarımı sayesinde akıllı telefonun rahatça oturabileceği bir akıllı telefon tutucusu olan Boltron, özellikle kolay kullanımı ile rakiplerinin önüne geçiyor. Qi kablosuz şarj teknolojisini kullanan Boltron,Qi kablosuz şarj standardını destekleyen tüm akıllı telefonları şarj edebiliyor.

Hızlı şarj desteği de sunan akıllı telefon tutucusu, iPhone modelleri için 7,5 W, Samsung akıllı telefonları için 9 W ve son olarak maksimum 10 W‘a kadar güç verebiliyor. Genişleyip daralabilen beşik yapısı sayesinde tüm akıllı telefonlar için kullanılabilen Boltron, akıllı telefonların kılıfları ile de kullanılabiliyor.

Kısa zaman sonra beşik kısmı için renk seçenekleri de sunacak olan Boltron, engebeli arazilerde bile akıllı telefonunuzu oldukça güçlü bir şekilde tutuyor ve sağlam tasarımı sayesinde düşmesine izin vermiyor.

Akıllı telefonunuz aracınızda unuttuğunuz durumlarda aktif hale gelen sesli bir bildirim özelliğine de sahip olan Boltron, şu ana kadar 569 kişi tarafından desteklendi. 25 bin doların üzerinde destek toplayan Boltron, önümüzdeki Haziran ayında gönderimlerine başlayacak.

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Material Design ve Bootstrap birleşiminden oluşan Mdbootstrap ücretsiz kullanımda

Twitter'da çalışan 2 mühendis tarafından geliştirilen ve geliştirildiği dönemden itibaren geliştiriciler tarafından büyük keyifle kullanılan Bootstrap, Google tarafından ortaya çıkarılan...

Kapat