IPHaber

Genel


Kablo internette yeni indirim

Eylül 3, 2008 by admin in Genel with 0 Comments

İnternet erişim hizmetinde rekabet baş döndürüyor. Türksat A. Ş. hem hız artırdı hem de fiyat indirdi.

TÜRKSAT, kablo internette 1 Eylül’den geçerli olmak üzere yeni dönemde mevcut 6 Mbps hızını, 8 Mbps ve 10 Mbps’e kadar yükseltme kararı aldı.

Yeni kampanya döneminde 159 YTL’lik 6 Mbps kotasız internet erişimi 119 YTL’ye indiren şirket, 8 Mbps kotasız internet erişimini 139 YTL ve 10 Mbps kotasız erişimi 149 YTL olarak ücretlendirecek.

Kablo internetteki hız alt sınırı 256 Kbps’den 512 Kbps’ye çıkarılırken fiyatı da 29 YTL’den 19 YTL’ye indiriliyor. Yeni dönem abone kayıtlarında alt hız sınırı 512 Kbps olarak dikkate alınacak. Halen 256 Kbps hızında internet erişimi olan abonelerin hızları 512 Kbps’ye çıkarılacak.

TÜRKSAT ayrıca, kablo internet kullanıcılarına, Türkiye de ilk kez ”kotalı internette kullandığın kadar öde” sistemiyle 10 YTL’den başlayan ve kullanıma bağlı değişken tutarlarda faturalama imkanı sunacak.

TÜRKSAT kablo internet aboneleri, internet hızlarını ”online.turksat.com.tr” adresinden, hangi kotada ne kadar ücret ödeneceğini ise ”www.kablotv.com.tr” adresinden öğrenebiliyor.

Tagged , , ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Yeni web tarayıcısı: Google Chrome

Google, video açısından zengin veya daha karmaşık web programlarıyla daha uyumlu olacak bir web tarayıcısı tasarladığını açıklamaya hazırlanıyor. Açık kaynak...

Kapat