IPHaber

Genel


Jaguar E-Type Concept Zero 2020 yılında satışa çıkacak

Ağustos 27, 2018 by admin in Genel with 0 Comments

Klasik otomobil tasarımı ile elektrikli otomobil teknolojisini buluşturmayı hedefleyen Jaguar, 60’lı ve 70’li yıllara damgasını vuran E-Type’ın elektrikli konsept versiyonu olan Jaguar E-Type Concept Zero modelini geçtiğimiz yıl tanıtmıştı. E-Type Concept Zero ile ilgili yeni bir duyuru yapan Jaguar, elektrikli E-Type Concept Zero modelinin sadece bir konsept otomobil olmacağını paylaştı.

Tanıtılmasının ardından geçtiğimiz Mayıs ayında gerçekleşen kraliyet düğününde karşımıza çıkan E-Type Concept Zero, yakında yollarda olacak. 2020 yılında satışa sunulacak olan tamamen elektrikli E-Type, efsane olmuş bir tasarıma sahip olan elektrikli bir otomobil sahip olmak isteyenler için oldukça başarılı bir alternatif.

273 km’lik menzile sahip

E-Type’ın dış tasarımı hala aynı kalsa da otomobilin iç kısımları modern bir tasarıma sahip. Jaguar E-Type Concept Zero’nun teknik detayları konusunda herhangi bir bilgi paylaşılmadığını da ekleyelim. Jaguar’ın başka bir tamamen elektrikli modeli olan Jaguar I-PACE ile aynı teknolojiyi kullanacak olan E-Type, yaklaşık 273 km‘lik bir menzile sahip olacak.

Son olarak 2020 yılının yaz aylarında satışa sunulacak olan Jaguar E-Type Concept Zero modelinin fiyatı ile ilgili bir bilgi paylaşılmadığını da belirtelim. Jaguar E-Type Concept Zero modeli ile ilgili yeni bilgiler paylaşıldıkça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Apple yeni iCloud abonelerine 200 GB depolama alanını ücretsiz sunacak

iCloud'un kullanımını artırmak isteyen Apple, oldukça önemli bir fırsat ile karşımızda. Dün Reddit‘te ortaya çıkan bir bilgiye göre Apple, platforma...

Kapat