IPTV Forum 2010 Istanbul'da

0
9

“IPTV Forum Doğu Avrupa ve Avrasya 2010 (IP&TV Forum Eastern Europe & Eurasia)” forumu, bu yıl ilk kez İstanbul’da düzenlenecek. Forum kendi alanında global referans noktası rolü üstleniyor.

2004 yılından bu yana, Informa Telecoms & Media tarafından 8 ülkede düzenlenen Forum, tüm dünyadan sektör profesyonellerini bir araya getirecek. IPTV konusunda lider uluslararası şirket temsilcilerinin konuşmacı olarak katılacağı Forum’un ilk günü olan 12 Ekim’de, saat 09.30’da TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz da bir sunum yapacak. Yakınsama teknolojileri kapsamında kısa süre içerisinde büyük başarı yakalayan Tivibu deneyiminin katılımcılarla paylaşılacağı sunumun başlığı “Kullanıcı Deneyimlerini Zenginleştirmek İçin Yakınsanmış Hizmetler: Tivibu” olacak.

IPTV Forum’da sektördeki son gelişmeler ile sektördeki yenilikler paylaşılacak ve televizyonculuğun geleceğini belirleyecek teknolojiler detaylarıyla ele alınacak. Farklı ülkelerden operatörler; teknoloji partnerleri ve içerik sağlayıcıların bir araya geldiği IPTV Forum’da, Doğu Avrupa ve Türkiye’de IPTV’nin gelişimi, Hibrid IPTV’nin gelişimi, TV stratejileri, IPTV’de reklamın geleceği gibi konular değerlendirilecek. Forum 12-13 Ekim 2010 tarihinde İstanbul Mövenpick Otel’de gerçekleştirilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.