IPHaber

Genel


iPhone Xs etkinliği öncesinde Apple Store geçici olarak kapandı

Eylül 12, 2018 by admin in Genel with 0 Comments

Apple‘ın Türkiye saati ile 20.00’da bir etkinlik düzenleyeceğini ve yeni modellerini tanıtacağını sizlere daha önce aktarmıştık. Yeni iPhone modellerinin tanıtılacağı etkinlik öncesinde Apple Store geçici olarak kapatıldı. Türkiye mağazası da dahil olmak üzere şirketin online mağazalarından alışveriş yapmak isteyen kullanıcılar, mağazanın güncellendiği ve yakında geri döneceği ile ilgili mesaj görüyorlar.

Akşam başlayacak olan etkinlikte 3 yeni iPhone modeli ile birlikte yeni Apple Watch modelinin de tanıtılması bekleniyor. iPhone ve Apple Watch’ın yanı sıra iOS 12, AirPods 2 ve AirPower da etkinlikte karşımıza çıkması beklenen diğer yenilikler. Etkinliğin bitişi ile birlikte tekrar açılacak olan Apple Store’da etkinlikte tanıtılan tüm model ve yenilikleri görüyor olacağız.

Dilerseniz etkinlikte karşımıza çıkmasını beklediğimiz yeniliklere buradan ulaşabilir ve her Apple lansmanında da olduğu gibi, etkinliğin tüm detaylarını sizlere aktarıyor olacağız.

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Deloitte, yapay zeka tabanlı platform Magnetic Media’yı satın aldı

Deloitte, odağında yapay zeka (AI) olan New York merkezli pazarlama şirketi Magnetic Media Online'ı satın aldığını duyurdu. Deloitte attığı bu...

Kapat