IPHaber

Genel


iPhone ile uzaktan destek

Mart 21, 2010 by admin in Genel with 0 Comments

TeamViewer, bilindiği gibi şu anda piyasada yer alan, ücretsiz ve en kolay arayüze sahip uzaktan erişim programı. Sadece birkaç saniye içerisinde bir başka bilgisayarın kontrolünü size sağlayan TeamViewer, artık iPhone ve iPod Touch üzerindende kullanılabilecek.

TeamViewer-Artik-iPhone-ve-iPod-Touch-icinde-Mevcut image

Hem PC, hem de Mac desteği bulunan program, iPhone ve iPod Touch desteği ile de, bu alandaki lider konumunu perçinleyeceğe benziyor. Tüm masaüstü çözünürlüğünü ekranın yatay olması ile iPhone ve iPod Touch’a aktarabilen programda, ayrıca mouse, klavye, yakınlaştırma ve uzaklaştırma seçeneklerine arayüzde yer verilerek, kullanıcıya büyük kolaylık sağlanmış. Bunun yanında ekranı bağlantı sağlandıktan sonra tamamen bi klavyeye dönüştürmekte mümkün ki, uzun yazı işlerinde zorluk çekilmemesi burada en büyük amaç.

TeamViewer-Artik-iPhone-ve-iPod-Touch-icinde-Mevcut image
TeamViewer-Artik-iPhone-ve-iPod-Touch-icinde-Mevcut image

TeamViewer, PC ve Mac’te de olduğu gibi iPhone ve iPod Touch içinde ücretsiz olarak kullanıcıya sunulmuş durumda. Programa sahip olmak isteyenlerin adresi ise tabi ki iTunes AppStore.

Tagged , , ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Özgür Yazılım ve Linux Günleri 2010

Google, IBM, Yahoo, Amazon gibi devasa iş operasyonlarını başta GNU/Linux işletim sistemi olmak üzere özgür ve açık kodlu yazılımlara emanet...

Kapat