IPHaber

Eğitim


iPhone eğitimi alan para kazanır

Ocak 27, 2011 by admin in Eğitim, Telekom with 0 Comments

Medyasoft, kişi ve kurumlar için tasarladığı katma değerli eğitimlerine bir yenisini daha ekledi. Medyasoft, milyonlarca kullanıcısı olan Apple’ın iPhone ve iPad cihazları için geliştirdiği “Xcode” eğitimiyle kullanıcılara yeni yazılımlar geliştirme fırsatı sunacak.

“Günümüzün en gözde ve kârlı işi”
Bilişim dünyasındaki trendleri uzman kadrosuyla eğitim alanında katma değerli hale getiren Medyasoft’un iPhone ve iPad cihazlarına yönelik başlattığı uygulama geliştirme eğitimiyle sektörde bir ilke daha imza attıklarını belirten Medyasoft Genel Müdürü Doğu Pabuçcuoğlu, “Kullanıcısına sağladığı on binlerce oyun ve uygulamasıyla kısa sürede milyonlarca kişinin sahip olduğu Apple’ın iPhone ve iPad’leri için yazılım geliştirmek günümüzün en trend işleri arasında. Şu an 11 milyar civarında olan uygulamaların çoğu freelance çalışmalar sonucunda gerçekleşiyor. Amerika’da birçok yazılımcı bu uygulamaların sağladığı karlılık nedeniyle yazılım geliştiricisi olmak için işlerinden bile ayrılmaya başladı. Hatta pek çok insan evlerinde uygulama geliştirerek on binlerce dolar kazanmaya başladı. Medyasoft olarak hayata geçirdiğimiz Xcode eğitimleriyle kurumların trendleri yakalamalarını sağlamayı ve gençlerimize yeni iş kapılarını açmayı amaçlıyoruz” diye konuştu.

CHIP

Tagged , , , ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Türkiye'nin internet Voltran'ı !

Türkiye'nin 7 internet servis sağlayıcısı, internet trafik yükünü paylaşmak, trafik hızını, güvenliğini ve kalitesini artırmak, İstanbul'un internet üssü olması ve...

Kapat