IPHaber
Son Yazılar

Genel


iPhone 7 ve iPhone 7 Plus 14 Ekim’de Türk Telekom mağazalarında

Ekim 14, 2016 by admin in Genel with 0 Comments
1476443099_T__rk_Telekom_Bireysel_Pazarlama_Genel_M__d__r_Yard__mc__s___Hakan_Dursun

Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi Türk Telekom, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı Bağdat Caddesi’ndeki Türk Telekom mağazasında düzenlediği bir etkinlikle satışa sunmaya başladı.

Türk Telekom müşterileri, iPhone 7 veya iPhone 7 Plus’a mobil, ev telefonu ya da evde internet faturalarına ek olarak 24 ve 36 ay taksit seçenekleriyle sahip olabilecekler.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus; geliştirilmiş kamera sistemi, uzun pil ömrü, suya ve toza dayanıklı tasarımı, stereo hoparlör sistemi ve mevcut en sağlam çip olan A10 Fusion çip özellikleriyle bugüne kadar üretilen en gelişmiş iPhone olma özelliğini taşıyor.

Akıllı telefon penetrasyonunda sektör lideri olduklarının altını çizen Türk Telekom Bireysel Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun; “Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi olarak, müşterilerimizi en yeni akıllı cihazlarla Türk Telekom mağazalarında buluşturmaya devam ediyoruz. Teknoloji tutkunu kullanıcıların merakla beklediği iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı avantajlı tarifelerle satışa sunduk. Türk Telekom mağazalarından iPhone 7 ve iPhone 7 Plus satın alan kullanıcılar, hız, kapasite ve kalite açısından Türkiye’nin en iyi 4.5G deneyiminin de tadını çıkaracaklar.” dedi.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus, dünyanın en gelişmiş mobil işletim sisteminin en son sürümü olan iOS 10’a sahip. Gelişmiş teknolojisiyle gizliliği ve güvenliği en üst düzeyde koruyan iOS 10 ile akıllı öneriler ihtiyaç duyulduğu anda ekranda beliriyor.

#iPhone7, #iPhone7Plus, #TürkTelekom, #HakanDursun

The post iPhone 7 ve iPhone 7 Plus 14 Ekim’de Türk Telekom mağazalarında appeared first on ITNetwork.

Kaynak:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapat