IPHaber

Etkinlik


IP Ses Uzmanı Olmak İsteyenlere Büyük Fırsat

Haziran 9, 2011 by admin in Etkinlik, VoIP with 0 Comments

Hızla büyüyen IP tabanlı ses teknolojileri konusunda uzmanlaşmak isteyen kişilerin ve Türkiye genelindeki 500’ün üzerindeki Cisco Kanal İş Ortağı’nın kendilerini Cisco IP Ses çözümleri konusunda deneyim kazanmaları amacıyla Cisco Türkiye ve Türkiye’deki tek Cisco Eğitim Çözümleri İş Ortağı (CLSP – Cisco Learning Solutions Partner) AcademyTech, Cisco Voice Collobration eğitimi düzenliyor.

AcademyTech’in Maslak şubesinde altı gün sürecek olan Cisco Voice Collobration eğitimi için bin 450 USD ücret alınacak. Cisco Unified Communications Manager üzerine odaklanan eğitim sayesinde katılımcılar, Cisco’nun IP tabanlı ses teknolojileri alanında lider çözümü Cisco Unified Communications Manager’ı kurma, yönetme ve sorunlarla baş ederek çözme konusunda deneyim kazanacaklar.

Bilgi teknolojileri pazarındaki rekabetin çok çetin olduğunu ve birbiri ile benzer yeteneklere sahip firmaların ancak fiyatta rekabet edebilir duruma geldiklerini söyleyen AcademyTech Genel Müdürü Özcan Yıldız, “Cisco ile ortak düzenlediğimiz Voice Collobration eğitimi sayesinde kişilere ve Cisco Kanal İş Ortakları’na, hızla büyümekte olan IP tabanlı ses teknolojileri alanında yetkinliklerini artırmaya ve fiyat dışında rekabet araçlarına kavuşmalarını sağlıyoruz” diye konuştu.

AcademyTech Hakkında:

2002 yılında Bilgi Teknolojileri eğitim sektörünün lideri olma hedefiyle yola çıkan AcademyTech, gün geçtikte hızla çoğalan Bilgi Birikimi(know-how), Eğitimlerdeki eğitim öncesi ve sonrası hizmetteki kalitesi, eğitmenlerinin eğitmen sertifikalarina sahip olması, teknolojik ve mimari tasarımı güzel sınıfları ve güler-yüzlü çalışanları ile hedefine hızla yaklaşmıştır. Egitim ve Danışmanlık hizmeti vermek amacıyla kurulan AcademyTech, 2000’den fazla kurumsal müşterisiyle, sektördeki en çok tercih edilen kurumsal firmalardandır. Kaliteli ve güvenilir eğitim öncesi ve sonrasi servisleri, teknolojik laboratuarları ve deneyimli eğitmen-teknik-satış ve yönetim kadrosunun yanında AcademyTech, birçok yeniliğe imzasini atmış ve uluslararasi sertifika egitimlerinin hep öncüsü olmuştur. Özellikle Özcan Yıldız (CCIE #26239) yönetiminde kurulan kadrolarla AcademyTech, istikrarı ve uzun vadeli iş yaklasımı ile birçok ulusal ve uluslararasi büyük kurumun ilk tercihi olmaya devam etmektedir.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
iOS 5'i iPhone'a yükleyen bir Türk

Küçük bir Apple hayranı olan Mert Erdir, iPhone'u geliştirici hesabına gerek olmadan iOS 5'e yükseltmenin bir yolunu buldu. İstanbul'da yaşayan...

Kapat