IPHaber
Son Yazılar

Telekom


İnternetten beraber iftar açtılar

Ağustos 29, 2010 by admin in Telekom with 0 Comments

Türk Telekom’un 81 ili kapsayan 12 Bölge Müdürlüğü ve Genel Müdürlük birimlerinde çalışan 16 bin kişi dev iftar sofrasında biraraya geldi. 100 noktadan canlı yayınlanan ve videokonferans sistemleriyle kurulan ağ ile tüm noktalar arasında canlı iletişim kuruldu.

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, yurdun 81 ilini kapsayan 12 Bölge Müdürlüğündeki çalışanlarına yönelik dev bir iftar organizasyonu düzenledi. Tüm Türkiye’de yaklaşık 16 bin kişinin katıldığı iftar yemeği, 100 bağlantı noktasından canlı olarak yayımlandı. 

81 ilde düzenlediği iftar yemeğinin, Ankara üzerinden video konferans aracılığıyla tüm illerde canlı olarak izlenmesi sağlanırken, Türk Telekom’un 12 Bölge Müdürlüğü çalışanları da interaktif olarak yayına katıldılar. Kurulan devasa ağ ile yayın yapılan merkezler arasında canlı iletişim kurularak, tüm Türk Telekom ailesinin aynı heyecanda buluşması sağlandı. İftar yemeyi aynı zamanda, Türk Telekom’un çalışanlara yönelik yayın yapmakta olan İletişim TV üzerinden de canlı olarak takip edildi. 

İftar yemeğinde Türk Telekom ve Türk Telekom grup şirketleri yöneticileri de hazır bulundu.

Tagged , , ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapat