IPHaber
Son Yazılar

Telekom


İnterneti her yerde isteyene 3'lü paket geldi

Eylül 26, 2011 by admin in Telekom with 0 Comments

TTNET 3 ayrı internet hizmetini tek pakette buluşturdu. TTNET’in “Hepnet” paketinde ADSL, 3G Mobil İnternet ve WiFi hizmeti birlikte sunuluyor. Hepnet paketi ile TTNET aboneleri, evinde işyerinde ve sokakta kesintisiz internete bağlanabilecek. 3 ayrı hizmet tek faturada birleşecek. Kampanyada 3G modem de ücretsiz olarak verilirken, sınırsız WiFi dakikası da hediye ediliyor.

TEK FATURA İLE HER YERDE
TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, Antalya’da düzenlediği basın toplantısı ile “HEPNET” paketini tanıttı. Kampanya ile üç koldan abonelere internet erişimi hizmeti sağlanacağını açıklayan Yılmaz, satışların bugünden itibaren abone merkezlerinde başlayacağını bildirdi. Yılmaz, abonelerin ihtiyaçlarına göre farklı ödeme seçenekleri ile ADSL, 3G ve WiFi hizmetlerini tek bir paket içinde ve tek bir fatura altında topladıklarını vurguladı. Yılmaz, “Paketle, geniş bant ADSL interneti, 3G mobil interneti ve sınırsız WiFi hizmetini bir arada tek fatura ile ödeme imkanı sunuyoruz. Bunu yapan ilk operatör biziz. Tek fatura veren operatör de biziz. Artık internet kullanım alışkanlıkları geliştikçe, kullanıcılar ev ve ofis dışında da online olabilmek istiyor. Müşterilerimiz, Hepnet kampanyası ile artık ‘internete nasıl bağlanacağım’ diye düşünmeyecek. Her yerden erişim olanağı olacak” diye konuştu.

10’UNCU BÜYÜK
Tahsin Yılmaz, Türkiye’de 6.1 milyon abone ile yüzde 56’lık pazar payına sahip olduklarını belirterek, “TTNET olarak aynı zamanda da dünyanın 10’uncu büyük operatörüyüz. Tüm bu rakamlara baktığımızda TTNET’in gerçekten parlayan bir yıldız olduğuna inanıyoruz” dedi.

3 AY İÇİN 29 LİRA
Hepnet Kampanyasındaki paketlerde en düşük fiyatlar ilk 3 ay için 29 TL, sonraki aylar için 39 TL. İlk 3 ay için 29 TL verenler 4 GB kotalı ADSL + 4 GB kotalı 3G ve Sınırsız WiFi alarak doyasıya internet kullanabilecek.Sonrası 9 ay 39 TL ödeyerek, bir yıllık taahhüt karşılığında sahip olabilecek. Böylece tek paketle tüm internet ihtiyacı karşılanmış olacak.

KARMAŞIK MEGABİTLERİ SAFİYE ANLATACAK
Tanıtım toplantısında kampanyanın reklam filminin gösterimi de yapıldı. Şener Şen ve Olgun Şimşek’in rol aldığı “Mümkünlü Köyü” konsepti ile bir süredir yayınlanan reklamlara ünlü sanatçı Binnur Kaya da dahil oldu. Kaya’nın reklam projesine katılımı da Hepnet kampanyası ile oldu. Kaya, reklam filminde “Megabitli Safiye” karakterini canlandıracak. Karmaşık teknolojik terimleri tüketiciye Safiye karakteri anlatacak.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapat