IPHaber

Sosyal Network


IBM'den Sosyal Ağ Sistemi

Temmuz 12, 2011 by admin in Sosyal Network with 0 Comments

IBM, şirketlerin sosyal iş ağlarının sunduğu potansiyellerden faydalanmalarına yardımcı olmak üzere yeni yazılımlar geliştirdiğini duyurdu. Firma, gerçek-zamanlı uyumluluk kapasitelerine sahip ve sektörün ilk sosyal ağ oluşturmaplatformu olan IBM Connections yazılımını kullanıma sundu.

Yeni IBM Connections yazılımı, şirket içindeki verilerin anlık olarak izlenebilmesini sağlıyor. Analiz yapmak için gün sonunu beklemek yerine, yeni IBM Connections yazılımının uyumluluk işlevi kullanılarak bilgiler gerçek-zamanlı tahlil edilerek incelenebiliyor.

Yazılım Neler Sunuyor?

Araştırma şirketi Gartner‘a göre iki yıl sonra şirketlerin yüzde 50‘sinin sosyal medya sitelerinden içerik üretmek zorunda kalacak ve dolayısıyla da tüm uygulamalar ve bilgiler için geniş kapsamlı bir denetim stratejisine sahip olmaları gerekecek.

Yeni IBM Connections 3.01 yazılımı, mikroblogları, vikileri, toplulukları ve etkinlikleri kullanarak müşteriler, çözüm ortakları ve çalışanlar arasında işbirliği oluşturulmasını sağlıyor.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Turkcell T20 Detaylı İnceleme

Turkcell T20′nin performansını Android Market’in önde gelen ve oldukça beğenilen performans ölçüm uygulaması Quadrant ile test ettik. Quadrant uygulamasını sizde...

Kapat