IPHaber

Genel


HyperX ’ten Yüksek Kapasiteli DDR4 Predator ve Savage RAM Kit’leri

Kasım 11, 2015 by admin in Genel with 0 Comments

Kingston Technology’nin iştiraki olan HyperX, yeni Savage 128 GB DDR4 RAM kit’ini ve Predator 64 GB DDR4 RAM kit’ini duyurdu. Yeni yüksek kapasiteli RAM kit’leri, performans meraklıları için raflarda yer bulmaya hazırlanıyor.

Oyun ve performans tutkunları için geliştirdiği ürünlerle dikkat çeken HyperX, yeni DDR4 Predator ve DDR4 Savage RAM kitleri ile en yüksek performansı hedefleyenlere çözüm sunuyor.

Her biri 16 GB’lık 8 modülden oluşan yeni 128 GB’lık HyperX Savage DDR4 RAM kit’i 2666 MHz frekans hızında işlem yapıyor. Oyun meraklıları, video düzenleme ile uğraşanlar ve 3D render yapanlar için kusursuz çözüm sunan 128 GB’lık HyperX Savage DDR4 RAM kit’i, yüksek kapasitesi ve performansıyla sisteminizin zorlu görevlerin üstesinden kolayca gelmesini sağlıyor.

16 GB’lık 2’li ve 4’lü kit’ler şeklinde kullanıcıların beğenisine sunulan 32 ve 64 GB’lık HyperX Predator DDR4 RAM kit’leri, 3000 MHz frekans hızıyla en yüksek performansı hedefleyenler için öneriliyor. HyperX’in performans canavarı RAM ailesi Predator’un yeni kit’leri, en ufak bir hız kaybına bile katlanamayanlar için ideal çözümü oluşturuyor. HyperX’in yeni DDR4 RAM kit’leri, ömür boyu garanti kapsamıyla satışa sunuluyor.

HyperX’e Ulaşabileceğiniz Adresler:

YouTube: http://www.youtube.com/kingstonhyperx / https://www.youtube.com/user/KingstonHyperXTR

Facebook: http://www.facebook.com/hyperxcommunity / https://www.facebook.com/HyperxTurkiye

Twitter: http://twitter.com/hyperx

LinkedIn: http://www.linkedin.com/company/164609?trk=tyah

Google+: https://plus.google.com/u/0/+kingston/posts

The post HyperX ‘ten Yüksek Kapasiteli DDR4 Predator ve Savage RAM Kit’leri appeared first on ITNetwork.

Source:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Projenin esası stratejilerin doğru belirlenmesidir…

HPE uzun yıllardır Türkiye'de Bulut Bilişim alanında çözümleri ile ön plana çıkıyor ve sunduğu farklılıkları ile rakiplerine oranla artılarını müşterilerine...

Kapat