IPHaber

Genel


Huawei ve SimpliVity işbirliği işletmelere fırsatlar sunacak

Aralık 27, 2016 by admin in Genel with 0 Comments

Bilişim teknolojileri alanında en hızlı büyüyen şirketlerden ikisi olan Huawei ve SimpliVity, önemli bir işbirliği gerçekleştirdi. Dönüşümlü OmniStack teknolojisinin Huawei FusionServer üzerinden satışa sunulmasıyla birlikte, SimpliVity’nin en üst düzeyde konsolide edilmiş platformunun verimliliği, kullanım kolaylığı ve esnekliği artacak.

Hiper converged altyapı alanında dünyanın en verimli ve dayanıklı veri merkezlerine güç veren bir lider olan SimpliVity, dönüşümlü OmniStack teknolojisinin Huawei FusionServer üzerinde satışa sunulduğunu duyurdu. Huawei FusionServer’lı OmniStack, SimpliVity’nin tümüyle flaşlı hiper converged modellerinde sunuluyor ve tüm flaşın hızını ve güvenilirliğini, SimpliVity’nin en üst düzey konsolide edilmiş platformunun verimliliği, kullanım kolaylığı ve esnekliği ile sunuyor.

En hızlı büyüyen pazarlara hitap eden BT’deki en hızlı büyüyen şirketlerden ikisi olan SimpliVity ve Huawei, uluslararası aşırı konsolide sektörü genişletmek ve yönetmek için önemli bir işbirliği gerçekleştirdi. Huawei’nin Bilgi Teknolojileri Sunucu Ürün Hattı Başkanı Qiu Long, “Huawei, SimpliVity ile gerçekleştirdiği ortaklık ile müşterilerine dünya çapında değer katmaya devam ediyor. SimpliVity OmniStack teknolojisini çalıştıran Huawei sunucuları, hiper dönüştürülmüş altyapıya ihtiyaç duyan işletmeler için kazan-kazan fırsatı sunmakta olduğunu gösteriyor” dedi.

SimpliVity’nin temel teknolojisi, yerli veri tekilleştirme ve veri koruması da dahil olmak üzere, kapsamlı depolama veri hizmetleri ile gerçek kurumsal düzeyde hiper convergence sunmaktadır. Satışların yüzde 50’si Kuzey Amerika dışından gelmekle birlikte; SimpliVity’nin Huawei ile olan ortaklığı sayesinde şirketin pazar konumunu ilerletmesi hedefleniyor.

SimpliVity CEO’su Doron Kempel, “SimpliVity’nin devrim niteliğindeki hiper dönüştürme teknolojisini Huawei’in hem sunucuları ve hemde güçlü küresel ayak izi ile birleştirerek, daha fazla müşteri SimpliVity’in sunduğu benzersiz avantajları fark edebilecek. Müşterilerin hiper dönüştürülmüş altyapı konusunda seçim yapmak istediğini biliyoruz ve teknolojimizi dünyanın önde gelen sunucu sağlayıcıları Cisco, Lenovo, Dell ve şimdi Huawei ile birlikte sunuyoruz. SimpliVity, endüstrinin önde gelen sunucu platformlarında, hiper dönüştürme çözümünü sunarak müşteri ihtiyaçlarını öne ve merkeze koymaktadır ” dedi.

Huawei hiper convergence ürünleri, hiper convergence yöneliminin dışında, aynı zamanda masaüstü sanallaştırma, bulut bilişim, geleneksel BT uygulamaları, büyük veri projeleri ve yüksek başarımlı hesaplama projeleri altyapısında kullanılabilmektedir.

#Huawei, #SimpliVity, #işbirliği, #OmniStack, #teknoloji, #HuaweiFusionServer, #Esneklik, #Kolaylık

The post Huawei ve SimpliVity işbirliği işletmelere fırsatlar sunacak appeared first on ITNetwork.

Kaynak:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Cari Açığı Ancak Yerli Yazılım ile Kapatabiliriz

2017 BİLİŞİMDE ATILIM YILI OLACAK TBD BAŞKANI İLKER TABAK: “BİLİŞİM STRATEJİK SEKTÖR İLAN EDİLMELİ” Türkiye'de, 2017 yılının önemli gündemlerinden biri...

Kapat