IPHaber

Telekom


Huawei, British Telecom'un altyapısını yeniliyor

Eylül 10, 2010 by admin in Telekom with 0 Comments

Huawei, iletişim sektöründe dünyanın önde gelen çözüm ve hizmet sağlayıcılarından biri olan British Telecom (BT) ile stratejik ortaklığını güçlendiriyor. Huawei bu kapsamda, fiber tabanlı yeni ulusal erişim şebekesinin kurulmasında erişim ekipmanlarını sağlıyor. BT, uygun yatırım ortamı olması durumunda 2015’e kadar, İngiltere’deki hanelerin üçte ikisine süper hızlı genişbant girişi yapmak üzere, yeni nesil genişbant şebekesine fazladan bir milyar sterlin daha harcamayı planlıyor.

BT’nin stratejik ortaklarından olan Huawei, BT’nin Yeni Nesil Erişim Ağı’nın gereksinimlerini karşılayacak profesyonel çözümleri sağlıyor. Huawei, açık ve birleşik bir platforma dayanan SingleFAN (Fiber Erişim Ağı) çözümü ile BT’nin Openreach’in işletme ve bakım maliyetlerini düşürmesini sağlıyor. Huawei’nin SingleFAN çözümü aynı zamanda, evdeki ve işteki kullanıcılara yönelik çoklu oyun (multi-play) hizmetlerini yaygınlaştırmak için Openreach ağını kullanan operatörlere gelecekteki sorunlarına çözüm olacak bir platform sunuyor.

Tagged , , , , , ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Doğru Bilinen Yanlışlar – GSM Hizmetleri

Yanlış: Yeni nesil işletmeciler GSM (cep telefonu) hizmeti veremez.Doğru: Yeni işletmecilerin GSM hizmeti vermesi mümkündür (MVNO hizmeti olarak adlandırılır). Ancak bu...

Kapat