IPHaber

Genel


HP’den Teknoser’e ödül

Kasım 4, 2015 by admin in Genel with 0 Comments

Hitay Yatırım Holding bünyesinde faaliyet gösteren, Türkiye’nin önde gelen sistem entegrasyon firmalarından Teknoser, HP’nin en büyük KOBİ projesi ödülüne layık görüldü.

HP’nin “Yılın Fark Yaratan Enterprise Group KOBİ Projesi” ödülü Türkiye’nin önde gelen sistem entegrasyon firmalarından Teknoser’in oldu.

Teknoser’in ödüle layık görülmesinde, enerji dağıtım sektöründe faaliyet gösteren bir kurumda en büyük KOBİ sistem entegrasyon projesini gerçekleştirmiş olması rol oynadı. Projenin diğer bir önemli özelliği ise, HP 3par 8000 ailesinden iki adet ürünün Türkiye’de ilk defa bir kurumun sistem altyapısında konumlandırılarak veri depolama, yedekleme sistemleri ve network altyapısının uçtan uca yapılandırılmış olması.

Teknoser’in ödülü, HP’nin iş ortaklarına yönelik olarak Partner Kick Off toplantısı kapsamında Zorlu Center Raffles Otel’de düzenlediği ödül töreninde sunuldu.

The post HP’den Teknoser’e ödül appeared first on ITNetwork.

Source:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Canon 3D Yazıcı Sektörüne Adım Attı

Görüntüleme ve baskı sistemleri lideri Canon, Paris'te düzenlenen Canon EXPO 2015 fuarında B2B alanında son ürünlerini ve geleceğin teknolojilerini sergiledi....

Kapat