IPHaber

Genel


HP ile gençler yarıyıl tatilinde de üretkenliklerini konuşturuyor

Ocak 20, 2017 by admin in Genel with 0 Comments
HP DeskJet Ink Advantage 3775 All-in-One, 3700 Series, Left facing, Open, with input

Sosyal ağlar üzerinden baskı alabilen HP DeskJet 3775 ve 3785 yazıcılar sayesinde, öğrenciler yarıyıl tatilinde üretken ve etkileyici tasarımlarını, ödevlerini, ders notlarını, zaman çizelgelerini evde basabilecek.

HP, stile ve her zaman her yerden bağlantı kurmaya önem veren tüketicilere yönelik yeni nesil DeskJet All-in-One (AiO) yazıcı HP DeskJet 3775 ve 3785, karne hediyesi için dikkat çeken farklı hediye seçenekleri arasında yer alıyor.
Facebook, Instagram ve diğer sosyal ağlar üzerinden baskı alma ihtiyaçlarına yönelik yeniden tasarlanan beyaz ve su yeşili renk seçenekleriyle HP DeskJet 3775 ve 3785, kendi sınıflarındaki diğer tüm inkjet all-in-one yazıcıların yarısı kadar boyuta sahip olmakla birlikte(1) dayanıklı baskı, tarama ve kopyalama becerilerini kolay mobil kurulum ve özelliklerle bir araya getiriyor.

Ücretsiz HP Social Media Snapshots ile kullanıcılar Facebook, Instagram ve Flickr gibi sosyal ağlar üzerinden fotoğraflarını tasarlayabiliyor, paylaşabiliyor veya baskısını alabiliyor. Kullanıcılar, aynı işlemi doğrudan telefonun fotoğraflar klasöründen de gerçekleştirebiliyor. Social Media Snapshots uygulamasına uygun olarak da tasarlanan HP’nin bu yazıcısı sayesinde, 4×5 yapışkan fotoğraf kağıdını kullanarak yatak odalarınızı, dolaplarınızı süsleyebilir ya da tasarladığınız fotoğrafları sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Facebook Messenger kullanıcıları da HP Printbot kullanarak bir Facebook Messenger diyaloğundaki içeriği kolaylıkla basabiliyor. Buna ek olarak bu bot, kullanıcıların yazıcı eklemelerini, yazıcının hafızasından baskı almayı ve sarf malzeme siparişi vermelerini sağlayarak fotoğraf ve belge basımı deneyimini hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor. Üstelik tüm bunları 269 TL gibi uygun bir fiyatla sunuyor.

Kısa bir süre önce TIME Magazine tarafından Tüm Zamanların En Etkili 50 Cihazılistesinde gösterilen, yeni tasarlanmış bu DeskJet, akıllı telefon ya da tabletten baskı alma deneyimini olabilecek en kolay şekilde sunuyor. HP DeskJet 3775 ve 3785 yalnızca alanı en iyi şekilde kullanmakla kalmıyor, bulunduğu alana göz alıcı tasarımıyla da stil katıyor.

hp deskjet2
Telefondan kolay baskı
HP All-in-One Remote ve OS çözümleri sayesinde mobil bir cihaza yazıcı kurup baskı almak her zamankinden daha kolay hale geliyor(3). Ücretsiz uygulama kullanıcılara baskı ve kopyalama gibi kilit öneme sahip işlevleri Apple™, Android™ and Windows® cihazlarının da aralarında bulunduğu çoğu akıllı telefon ve tabletten gerçekleştirme imkânı sunuyor. Kullanıcılar Wi-Fi Direct(4), kullanarak mobil cihazlarından anında baskı almaya başlayabiliyor ve yazıcılarına herhangi bir ağa gereksinim olmadan erişebiliyor.

#Sosyalağlar, #baskı, #yazıcı, #HP, #DeskJet, #DeskJet3775, #DeskJet3785, #yarıyıl

The post HP ile gençler yarıyıl tatilinde de üretkenliklerini konuşturuyor appeared first on ITNetwork.

Kaynak:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Mikro Yazılım Bilgisayarlı Muhasebe Kitabı Ders Olarak Okutuluyor

Mikro Yazılım, “Mikro Yazılım Bilgisayarlı Muhasebe Kitabı” ile Üniversiteler ve Eğitim Kurumlarında Ders Olarak Okutuluyor Türkiye'nin önde gelen yazılım şirketlerinden...

Kapat