IPHaber

Genel


HotelsPro ’nun Yeni Nesil API’si Coral, Rezervasyon Hatalarını Minimuma İndirecek.

Aralık 7, 2016 by admin in Genel with 0 Comments

Dünyanın önde gelen seyahat ve konaklama ürünü tedarikçilerinden MetGlobal şirketler grubunun, global seyahat sektörü profesyonellerine teknoloji ve rezervasyon çözümleri sunan markası HotelsPro , otel tedarikçilerinin ürünlerini bir araya getirerek konsolide eden, arama ve rezervasyon çözümü Coral’ı online acentelerle buluşturuyor.

Otel tedarikçilerinin API bağlantılarıyla 342.000’den fazla otele anında erişebilmelerine ve en uygun fiyatlı otelleri araştırıp bulmalarına olanak sağlayan Coral API, rezervasyon hatalarını ve fiyat uyuşmazlıklarını da minimuma indiriyor.

Yüksek doğruluğa ve kullanılabilirliğe sahip önbelleği ve düzgün entegrasyonu ile karmaşık verilere basit erişim sağlayan ve arama sonuçları için sınırlama sunmayan Coral; toptancı fiyatlardan yararlanma, kullanılabilirlik işlevini kontrol etme, tek ve çoklu otel kodlarına, coğrafi konuma ve varış noktasına göre arama yapma gibi özellikleriyle daha iyi ve hızlı kullanılabilirlik sağlıyor. Milyarlarca API çağrısını (aylık) ölçeklendirilecek şekilde tasarlanmış ve dağıtılmış mimarisiyle dikkat çeken Coral, tek bir hata noktasını garanti etmemenin yanı sıra çoklu entegrasyonların sorunlarını ortadan kaldırarak, birden fazla itirazı aynı anda işleme koyma olanağı da sunuyor.

#HotelsPro #yeninesilAPI #Coral #rezervasyonhataları #Rezervasyon

The post HotelsPro ‘nun Yeni Nesil API’si Coral, Rezervasyon Hatalarını Minimuma İndirecek. appeared first on ITNetwork.

Kaynak:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Hitachi Data Systems Türkiye’ye Yeni Genel Müdür

Hitachi Data Systems Türkiye'ye Genel Müdür olarak atanan Cem Fındıkoğlu, şirketin Türkiye'deki büyümesini yönlendirmekten sorumlu olacak. Hitachi Data Systems'ın yeni...

Kapat