IPHaber

Telekom


Hello Kitty & Street Fighters

Ağustos 22, 2011 by admin in Telekom with 0 Comments

Street Fighters’ın yaratıcısı Capcom Entertainment, Inc. öyle bir anlaşmaya imza attı ki ortalık karıştı.
Firmanın Hello Kitty karakteri ile işbirliğine gitmek için Sanrio ile el sıkışması oyun camiasının gündemine bomba gibi düştü. İşbirliğinin bir oyunla ilgili olduğu ihtimali üzerine başlayan tartışmalar pek çok spekülasyona yol açtı. Street Fighters’ın hayranları Hello Kitty’nin oyun içinde yer alma ihtimalini kıyasıya eleştirirken Capcom basın bildirisi ile duruma açıklık getirdi.

Açıklamaya göre 2012’de başlayacak yeni bir proje için anlaşma yapan Capcom ve Sanrio Street Fighters ve Hello Kitty karakterlerini biraraya getirecek. İşbirliği, tüm dünyada çok popüler olan Hello Kitty temalı ürünlerde Street Fighters’taki savaşçıların kıyafetlerinin yer almasını kapsıyor. T-shirt, çanta, yastık gibi temalı ürünlerde Hello Kitty Street fighters kahramanlarının kıyafetlerini giymiş olarak yer alacak.

Şimdilik ürün üretimi üzerinde yapılan anlaşma hala oyunseverleri tedirgin ediyor ve bu işin sonunun karakterlerin topluca bir oyunda karşı karşıya gelmesi durumunda şirinlik sembolü Hello Kitty’nin sert dövüş ortamına nasıl adapte olacağımerakla bekleniyor.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Skype GroupMe’yi Satın Alıyor

Yüz milyonlarca kullanıcısına internet üzerinden görüşme yapma imkanı sağlayan Skype‘ın CEO’su Tony Bates yayınladığı bir blog yazısı ile grup mesajlaşma...

Kapat