IPHaber

Genel


Harçlık uygulaması Manibux, Param ile iş birliğine gitti

Ağustos 4, 2018 by admin in Genel with 0 Comments
Harçlık uygulaması Manibux, Param ile iş birliğine gitti

Çocuklara odaklanan bir harçlık uygulaması olan Manibux, yeni bir iş birliği ile karşımızda. Ülkemizin dijital harçlık uygulaması Manibux, Param iş ortaklığı ile TROY özellikli kartlarını kullanıcılara sunmaya başlıyor. Önümüzdeki Eylül ayı itibariyle satışa sunulacak olan Troy logolu Param Manibux Kart, Manibux uygulaması üzerinden aktif edilerek ailelerin çocuklarına güvenle harçlık gönderebilecekleri ve çocukların da mağazalarda, internette ve severek oynadıkları oyunlarda veya tüm banka POS ve ATM’lerinde kullanabilecekleri bir kart olacak.

Ailelerin büyük bir sorunu olan harçlık yönetimine ve kontrolüne, son derece etkili ve kolay bir çözüm getirecek olan Param Manibux Kart, TURK Elektronik Para A.Ş. iş birliğiyle ile hazırlandı. Google Play veya App Store‘dan indirilen Manibux uygulaması ile aileler anında Troy logolu Param Manibux Kart’lara harçlık yükleyebilecekleri gibi düzenli harçlık tanımlayabilir, çocuklarının harcamalarını da takip edebilir.

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Musical.ly kardeş uygulaması TikTok ile birleşiyor

Son zamanlarda gençlerin gözdesi haline gelen Musical.ly, Tiktok ile birleşiyor. Musical.ly'yi geçtiğimiz yıl 1 milyar dolara satın alan ByteDance, aynı...

Kapat