IPHaber
Son Yazılar

Mesajlaşma


Hafta sonu Skype ile ücretsiz konuşun

Mart 19, 2010 by admin in Mesajlaşma with 0 Comments

20-21 Mart tarihlerinde Skype ile ücretsiz konuşmaya ne dersiniz? Skype Access’in lansmanı kapsamında, bu hafta sonu 100.000’den fazla WiFi noktasında ücretsiz bağlantı hizmeti sunulacak.

Skype kullanıcılarına müjde! 20-21 Mart tarihlerinde aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 100.000’den fazla WiFi noktasında ücretsiz bağlantı hizmeti sunulacak. Skype Access’in lansmanı kapsamında gerçekleştirilecek uygulama, dünya çapındaki kafe, otel ve havaalanlarındaki WiFi bağlantı noktalarından faydalanarak, kullanıcıların internette rahatça gezinebilmeleri, e-mail alıp gönderebilmeleri ve Skype’tan Skype’a ücretsiz sesli ve görüntülü görüşmeler yapabilmelerini sağlayacak.

20 Mart Cumartesi günü saat 02.00’den, 22 Mart Pazartesi saat 01.59’a kadar tüm dünyada ücretsiz olarak kullanılabilecek olan uygulama için Skype Access uyumlu bir ağa bağlanmak ve Skype’ın güncel sürümünü kullanmak yeterli olacak.
Skype Access, dünya çapında birçok WiFi bağlantı noktası operatörü tarafından sunulmaktadır. Skype uyumlu WiFi ağlarının tam bir listesini görmek için tıklayın. Ayrıca Skype’ın en güncel sürümleri (Windows 4.2 veya Mac 2.8) www.skype.com/go/download adresinden indirilebilir.

Tagged , , ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapat