IPHaber

Genel


Güzellik, Güç ve Zeka

Aralık 1, 2016 by admin in Genel with 0 Comments
fullWidthImage.adapt.full

Çalışanlarınızın İstediği ve İşinizin Gerektirdiği Her Şey Zebra’nın Yeni Tc51 ve Tc56 Dokunmatik Bilgisayarlarında!

Günümüzde çalışanlar en az her gün kullandıkları akıllı telefon kadar çağdaş ve kullanımı kolay olan bir cihazla çalışmak istemektedir. Yıllarca güvenilir bir şekilde çalışmaya devam edecek, her gün tüm gün boyunca kurumsal amaçlı kullanım için tasarlanmış, personelinizin en üst düzey performansı ortaya koymasını sağlamak ve verilerinizin güvenliğini korumak için gereksinim duyduğunuz tüm özelliklere sahip bir cihaza ihtiyacınız var. Şimdi Zebra’dan TC51 ve TC56 Dokunmatik Bilgisayarlarla bunların hepsine sahip olabilirsiniz. Kurumsal işlevsellik için cihaz tasarımından — ya da cihaz tasarımı için kurumsal işlevsellikten ödün vermeye son. Yeni iş dünyası için üretilmiş olan bu cihazla, çalışanların beklentilerini karşılayacak şekilde en popüler cep tipi tüketici tarzı akıllı telefonlarla aynı görünüme ve hisse sahip bir endüstriyel tasarımla birlikte, işinizin gerektirdiği dayanıklılık, kurumsal sınıf özellikler, güç, güvenlik ve yönetilebilirlik özelliklerine sahip olursunuz. Ayrıca, Zebra’ya özel pek çok benzersiz özellikle, gerçekten de başlı başına kendi sınıfını yaratan bir dokunmatik bilgisayar sahibi olursunuz. TC51 ve TC56 — kurumsal dokunmatik bilgisayar sistemlerinde yeni nesil.

Zebra Mobil Eklentiler ile Rakipsiz Güvenlik

Mx, Android’i daha güçlü bir kurumsal sınıf işletim sistemi haline getiren bir dizi özelliktir. Diğer bir Mobil DNA özelliği olan Mx, her TC51/TC56 cihazda önceden kurulmuş ve konuşlandırması kolay olup, kolayca en güvenli, amaca özel, kurumsal sınıf Android cihazını oluşturmanızı mümkün kılar. Android ve Mx ile, izinsiz kullanıcıların cihaza erişmesini engellemenin yanı sıra, izinsiz uygulamaların kurulmasını ve başlatılmasını önleyebilirsiniz. Ek cihaz kontrolleri, cihazı offline yapacak ve çalışan verimliliğini sarsacak konfigürasyon hatalarını önler. Zafiyet noktalarını etkin olarak tespit etme ve otomatik olarak doğru düzeltme işleminde bulunma özelliği, veri sızıntılarını önlemeye ve çok daha fazlasına yardımcı olur.

Kristal Berraklığında Sesli Aramalar için Sınıfının En İyi Ses Kalitesi

Popüler akıllı telefonların dört katı daha yüksek ses ile gürültü iptal teknolojisi sunan hoparlörler, arka plan gürültüsü ne kadar yüksek olursa olsun, her görüşmede her iki tarafın da her bir kelimeyi duymasını sağlar.

image.adapt.full

Dört Duvar Arasında ve Dışında, En Hızlı ve En Güvenilir Kablosuz Bağlantılar

Wi-Fi özellikli TC51, en güçlü dolaşım desteğiyle en hızlı Wi-Fi bağlantılarını destekler. Wi-Fi ve 4G LTE hücresel özellikli TC56 ile, çalışanlar ister tesisinizde ister sahada, nerede olurlarsa olsunlar, daima bağlantıda kalır.

#Zebra, #TC51, #TC56, #DokunmatikBilgisayar

The post Güzellik, Güç ve Zeka appeared first on ITNetwork.

Kaynak:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Müşteri deneyiminde dünyanın en iyisi Pronet

Türkiye'nin güvenlik alanındaki lider ismi Pronet, yenilikçi ve fark katan hizmetleriyle “Dünyanın En İyi Müşteri Deneyimi” ödülüne layık görüldü. 11....

Kapat