IPHaber

Güvenlik


Güvenlik sistemini kendin tasarla

Ekim 14, 2010 by admin in Güvenlik, Telekom with 0 Comments

Türkiye’nin lider güvenlik firması olan Pronet, hem müşterilerine daha iyi bir hizmet verebilmek hem de ev ve iş yerleri için güvenlik sistemine ihtiyaç duyanlara daha iyi yardımcı olabilmek için web sitesini yeniledi. Web sitesini yeni nesil teknolojilerle donatarak kullanım kolaylığı, sade içerik ve yepyeni iddialı tasarımıyla hizmete sokan Pronet, böylece Pronet.com.tr’yi daha eğlenceli ve verimli hale getirirken, ziyaretçilerin Pronet Güvenlik hakkında genel bilgilere kolayca ulaşabilmesini, yüz tanıma sanatı ile de Pronet abonelerinin neler hissettiklerini öğrenebilmesini mümkün kılıyor. Site ziyaretçileri aynı zamanda kampanyalar hakkında detaylı bilgi alabiliyor, ücretsiz keşif başvurusunda bulunup, kendi sistemlerini tasarlayabiliyorlar.

Ev ve iş yerinizin güvenlik sistemini kendiniz tasarlayın
Pronet.com.tr sitesine giren ziyaretçiler, ev ve iş yerleri için ücretsiz keşif başvurusu yapabilmelerinin yanı sıra ‘Kendi Sistemini Tasarla’ uygulamasıyla da ihtiyaç duydukları güvenlik sisteminin tasarımını adım adım yaparak, oluşan sistemin maliyetini anında internetten talep edebiliyorlar.

Pronet.com.tr üzerinden ev, işyeri ve büyük işletmeler için ayrı ayrı teknik bilgi alabilen site ziyaretçileri, ayrıca elektronik güvenlik sistemleri hakkında çok daha detaylı bilgileri de bu yeni tasarım sayesinde edinebiliyorlar. Ev ve iş yerlerinin güvenliği için önemli ipuçlarının verildiği sitede ziyaretçilere şu tavsiyelerde bulunuluyor:

• Tatile çıktığınızda, evinizin posta kutunuzda biriken mektupları ve tanıtım broşürlerini tanıdıklarınıza düzenli olarak aldırtın.
• Evde çalışan ve kapı anahtarına sahip olan hizmetlileriniz işten ayrıldığında mutlaka kilitlerinizi de değiştirin. 
• Mesai saatleri dışında işyerinizde yalnız kalmamaya özen gösterin.
• Büyük iş merkezlerinde veya bir handa bulunan işyerlerinde, hırsızların gündüzden içeride kalıp, gece hırsızlık yapabileceklerini göz önünde bulundurarak dikkatli davranın.

Abonelere özel online işlem merkezi yenilendi!
Web sitesi üzerinden kolayca ulaşılabilen ve tasarımı yenilenen Pronet Online İşlem Merkezi sayesinde ise Pronet aboneleri sistemleriyle ilgili her türlü işlemlerini pratik ve hızlı şekilde tamamlayabiliyorlar. Üstelik sistem kullanımına dair tüm sorularına uygulamalı videolar ile cevap bulabiliyorlar.

Dahası Pronet, ziyaretçilere Kameram hizmetinin etkinliğinin canlı olarak gösterildiği Kameram.com sitesini de yayına geçirdi. Kameram.com’a giren ziyaretçiler ise ‘Deneyin!’ alanındaki butona tıklayıp minik bir Java uygulaması indirerek, birkaç saniye içinde Pronet Genel Müdürlüğü’ndeki kameralardan yapılan örnek canlı yayını izleyip Kameram hizmetini deneyimleyebiliyorlar.

Tagged , , ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Android serbest, uygulamalar yasak

Vergi kaçırdığı iddiasıyla Maliye ve Ulaştırma bakanlıklarının hedefinde olan internet devi Google ile Türkiye arasında esen soğuk rüzgârlar internetin ardından...

Kapat