IPHaber

Mobil


Günde 50 kuruşa 3G

Nisan 24, 2010 by admin in Mobil with 1 Comment

Türkiye’de en gelişmiş 3G teknolojisiyle hizmet veren Vodafone, faturalı ve faturasız hatlarda sınırları kaldıran yeni Cepnet mobil internet tarifesi günde 50 kuruş’a herkese sınırsız mobil internet keyfi sunuyor. Vodafone’un yeni Cepnet tarifesi internet tutkunlarına her an her yerden internete bağlanma özgürlüğü sunarken, günde sadece 50 kuruşa internetin sınırlılarını genişletiyor.

Dünyada 3G teknolojisinin öncüsü olan Vodafone, Türkiye’de müşterilerinin memnuniyetini artırma ve ihtiyaçlarını karşılayarak değer yaratmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Vodafone 3G hizmetlerinde yeni Cepnet tarifesiyle müşterilerine sunduğu sınırsız mobil internet ayrıcalığını, faturalı ve faturasız hatlarda yeni bir bakış açısıyla genişletiyor.

Türkiye’de ilk defa cep telefonundan internet sınırlarını ortadan kaldıran Cepnet tarifesi, faturalı veya faturasız hat sahibi Vodafone abonelerine çok avantajlı günlük ve aylık fiyatlarla sınırsız internet deneyimi yaşamasını sağlıyor. Faturalı ve faturasız hat sahiplerinin 3G+ farkı ile her an, her yerde cep telefonundan internete özgürce bağlanmaları için hazırlanan Cepnet’te taahhüt veya kota şartı bulunmuyor.

Vodafone Türkiye Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyesi Gökhan Öğüt Cepnet tarifesiyle ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“3G lansmanında abonelerimiz için fark yaratan fiyatlandırma yaklaşımımızı bir adım öteye taşıyarak sınırsız Cepnet tarifesini hayata geçirdik. Amacımız Türkiye’de herkesin mobil internet keyfi yaşamasını sağlamak. Vodafone Türkiye’nin yeni Cepnet mobil internet tarifesiyle özellikle internet tutkunlarını; kontrat, formalite ve kota endişesi yaşamadan günde sadece 50 kuruşa mobil internet keyfi yaşayabilecekler.”

Tagged ,

Related Posts

One Comment

  1. Tweets that mention Günde 50 kuruşa 3G | IPHaber.com -- Topsy.comNis 24, 2010 at 18:17

    […] This post was mentioned on Twitter by IPHaber. IPHaber said: Günde 50 kuruşa 3G http://goo.gl/fb/CZDqL […]

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Facebook Docs ile Google rakip oldu

Facebook'un F8 geliştirici konferansında Microsoft ve Facebook'un birlikte geliştirdiği Docs.com duyuruldu.

Kapat