IPHaber

Genel


GS IPTV yolda

Ekim 12, 2009 by admin in Genel with 0 Comments

Galatasaray’ın 25 milyon dolar gelir beklediği 4 büyük proje…Kuşadası Galatasaraylılar Derneği’nin gecesine katılan Adnan Polat, sarı kırmızılı taraftarlardan GS Mobile, GS TV ve GS Bonus Card için destek isterken yürüttükleri 4 projeden 25 milyon dolar gelir hedeflediklerini açıkladı.

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, Kuşadası Galatasaray Taraftarlar Derneği tarafından düzenlenen geleneksel baloya katıldı. Baloda konuşan Polat, GS Mobile, GS TV, GS Bonus Card ve GS internet TV için taraftarlardan destek istedi. Uluslararası arenada başarı için taraftarların bu projelere desteğinin şart olduğunu belirten Adnan Polat, 4 projeden 25 milyon dolar gelir hedeflediklerini söyledi.

Kuşadası Galatasaray Taraftarlar Derneği’nin geleneksel hale getirdiği ve bu yıl 3.’sü düzenlenen balo, Kuşadası Adakule Otel’de gerekleştirildi. Kuşadası Belediye Bakanı M. Esat Altungün ve Kuşadası Ticaret Odası Başkan Serdar Akdoğan’ın da katıldığı geceye Kuşadası’nda yaşayan Galatasaray taraftarları büyük ilgi gösterdi. Yönetim Kurulu üyeleri Haldun Üstünel, Murat Yalçındağ ve Cemal Özgörkey ile birlikte baloya katılan Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, taraftarlardan büyük ilgi gördü.

Galasataray’ın inşa halinde olan yeni stadyumunun sunumunun yapıldığı baloda konuşan Adnan Polat, taraftarlara stadyumun inşaat aşaması hakkında bilgi verirken, planladıkları 4 proje için de destek istedi. Galatasaray Kulübü’nün son iki yıldır yeni bir yapılanma içinde olduğunu vurgulayan Adnan Polat, “Galatasaray Kulübü yeni bir yapılanma içerisinde. Stadyum inşaatında 6 aylık bir kesinti oldu. Ancak, ihaleyi alan yeni müteahhit firma ile sözleşme imzalandı. Müteahhit, ay sonunda 600 kişilik bir ekiple inşaatın yeniden başlayacağını söyledi.

52 bin kişi kapasiteli stadyumumuz sadece ekonomik değil, moral yönünden de bize büyük katkı sağlayacak” dedi.

Geçen yıl en kötü neticelerden birini elde ettiklerini kaydeden Galatasaray Başkanı Adnan Polat, “Buna rağmen taraftarlarımızın desteği bize güç veriyor. Sizlere şu an yürüttüğümüz 4 önemli projeyi anlatacağım. 1 yıldır emek verdiğimiz GS Mobile sistemi 3 aydır yürürlükte. Anketlere göre 25 milyon taraftarımız var ancak satılan telefon hattı sadece 35 bin. Bu rakam benim kafamı karıştırıyor. Sizden ricam telefonlarınızı GS Mobile getirin. Hem de hiçbir masraf yapmadan. Ayrıca, GS TV için de büyük emek harcadık. Son teknoloji ile donattık.

En iyi spor kanallarından iyi hale getirdik. Yakında voleybol ve basketbol maçlarımızı da canlı olarak yayınlayacağız. Bunun yanında GS Bonus Card kredi kartı uygulamamız devam ediyor. Bu kredi kartı aynı zamanda taraftar kart olacak. Bu kartla stadyumda rezervasyon yaptırabileceksiniz, tüm harcamalarınızı gerekleştirebileceksiniz. Son olarak GS internet TV konusunda desteğinizi bekliyorum. Tüm gelişmeleri GS İnternet TV’den takip edebileceksiniz. Bu 4 projemiz bizim için çok nemli. 25 milyon dolar gelir hedefliyoruz. Uluslararası alanda başarı isteniyorsa, bu ekonomik güç ile olur. Bunun için sizlerin fazla yük getirmeden yapacağız destekleriniz bizim için çok önemli. Sizden ricam sizlere fazla yük getirmeyen bu projelerimize destek olmanızdır” diye konuştu.

Tagged , ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Pardus tüm bireysel ve kurumsal çözümleri ile CeBIT Bilişim Eurasia’da

TÜBİTAK UEKAE bünyesinde geliştirilen ulusal işletim sistemi Pardus, bireysel ve kurumsal yeni sürüm işletim sistemleri ile CeBIT Bilişim Eurasia’da kullanıcıların...

Kapat