IPHaber

Genel


GoPro Hero 7 ailesi ortaya çıktı

Eylül 3, 2018 by admin in Genel with 0 Comments

Aksiyon kamerası denince akla gelen ilk firmalardan olan GoPro, yeni modeli ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz yılın Eylül ayında GoPro Hero 6 Black modelini tanıtan GoPro’nun yeni modeli olan GoPro Hero 7, tanıtımından önce sızdırıldı. Resmi olarak Eylül ayında tanıtılması beklenen GoPro Hero 7‘nin sızdırılan görselleri dün Reddit‘te ortaya çıktı.

3 farklı model ile geliyor

White, Black ve Silver olmak üzere 3 farklı modelden oluşacak olan GoPro Hero 7 ailesi, her modelde farklı özellikler sunacak. Örneğin ailenin en pahalı üyesi olması beklenen Black modelinin ön kısmında küçük bir ekran bulunuyor. Tıpkı Hero 6 ailesi gibi suya dayanıklı da olacak olan GoPro Hero 7 modelleri, 10 metreye kadar su geçirmeyecek.

GoPro Hero 7 ailesinin bir diğer özelliği ise görüntü sabitleme. Başarılı bir görüntü sabitleme teknolojisi vadeden GoPro Hero 7 modelleri, gimbal benzeri bir görüntü sabitleme deneyimi sunacak. Modellerin teknik özellikleri veya kamera kaliteleri konusunda ise herhangi bir bilgi paylaşılmadığını da belirtelim. Hatırlatmak gerekirse geçtiğimiz yıl tanıtılan Hero 6 modeli 4K 60 Fps video çekebiliyordu.

Modellerin fiyatları hakkında da henüz bir bilgi bulunmuyor. Fakat eski GoPro Hero aileleri düşünüldüğünde GoPro Hero 7 Black modelinin en pahalı, White modelinin ise en ucuzu model olacağını söylemek yanlış olmayacaktır.

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
LINE sahibi olduğu kripto para borsası üzerinden kendine ait token satışına hazırlanıyor

LINE, kendi blockchain ağı altında, ilk kripto para birimini hayata geçireceğini duyurdu. LINK adı verilecek olan token yakın zamanda piyasaya...

Kapat