IPHaber

Genel


Google’ın vizyondaki filmlerin detaylarını gösteren yeni özelliği tanıtıldı

Nisan 4, 2018 by admin in Genel with 0 Comments
Google'ın vizyondaki filmlerin detaylarını gösteren yeni özelliği tanıtıldı

Geliştirdiği özellikleriyle sinema severleri fazlasıyla düşünen Google, izlemek istediğiniz filme dair bütün detayları bulabileceğiniz “Showtimes” özelliğini tanıttı.

İzlemek istediğiniz bir filmi arattığınızda ona benzer filmleri karşınıza çıkaran Google, yeni özelliğiyle vizyondaki filmleri, seanslarını, filmin puanını ve kritiklerini listeliyor. Bu özelliğe pek de zorlanmadan, arama çubuğuna “Showtimes” yazarak ulaşabiliyorsunuz. İstediğiniz filme tıkladığınızda filme dair bütün detayları bulabiliyorsunuz. Showtimes, ekran türü (3D veya IMAX gibi), film türü, derecelendirmeler, eleştirmen puanları, ve dil seçenekleri olmak üzere size en yakın filmleri filtreliyor. Filtreler uygulandıktan sonra, kesin ölçütlerinizi karşılayan sonuçları görüntülemenize olanak sağlıyor.

Showtimes özelliği ile seçilen filmin bileti, Fandango, MovieTickets.com ve Atom Tickets gibi siteler üzerinden ya da sinemanın kendi sitesinden satın alınabiliyor.

Bu özelliğin Google’da daha önce de bulunduğunu ve eklenen yeni özelliklerle geliştirildiğini de hatırlatalım. Yeni özellik şu anda yalnızca ABD ve Hindistan’da, Android için Google uygulamasında kullanılabiliyor. Bu özelliğin yakında iOS için aktif edileceğini de belirtelim.

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Stuart J. Russell: Yapay zeka daha iyi insanlar olmamızı sağlayacak

Bugün gerçekleşen Turkcell Teknoloji Zirvesi 2018‘de sahne alan Profesör Stuart J. Russell, yapay zeka konusunda önemli açıklamalarda bulundu. TED Talks...

Kapat