IPHaber

Telekom


Google games ile oyuna var mısın

Ağustos 12, 2011 by admin in Telekom with 0 Comments
Google Plus her gün yeni bir özelliği ile karşımıza çıkıyor, henüz limitli olarak davetiye sistemi üzerinden kullanıcılarına ulaşıyor olsa da bu strateji sayesinde bu servisleri kullanacak hevesli insanlara ulaşmak en akıllıcası. Facebook’un çok kullanımının oyun servislerinin olmasından kaynaklandığını iyi bilen Google daha önce Zynga ile yaptığı iş birliğini karşımıza sonunda servis olarak çıkardı.
http://googleblog.blogspot.com/2011/08/games-in-google-fun-that-fits-your.html google resmi blogundan duyurulan haberle başlangıç yapan google games şimdilik limitli bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor.
http://plus.google.com/games/ Linkinden açılan serviste “Demek Google+’da oyun oynamak istiyorsunuz? Ne güzel! Endişelenmeyin, sıra size geliyor!
Şu anda az sayıda bir Google+ kullanıcı grubuyla test yapıyoruz. Lütfen kısa süre sonra tekrar deneyin.” açıklaması not düşülmüş.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
İnternete ampulle bağlanacağız

Bir kafede ya da alışveriş merkezinde ortak bir internet kullanırken, kullanıcıların artmasıyla beraber radyo dalgalarının çoğalması internetin yavaşlamasına ve erişimin...

Kapat