IPHaber

Etkinlik


Gömülü Sistemler Uygulamaları Sempozyumu (GÖMSİS 2010) İTÜ’ de Gerçekleştirilecek

Kasım 3, 2010 by admin in Etkinlik with 1 Comment

İstanbul Teknik Üniversitesi(İTÜ)Elektrik Elektronik Fakültesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Gömülü Sistemler ve Uygulamaları Sempozyumu(GÖMSİS 2010) 4-5 Kasım 2010 tarihlerinde İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Bu yılki sempozyumda, gömülü sistemler ve bunlar kullanılarak yapılan bilimsel çalışmaları takip etmenin, hızlı gelişen teknolojik yenilikleri tanıtmanın, özel veya kamusal elektronik sanayi şirketleri ve kamu araştırma kurumlarına gömülü sistem teknolojileri ile yapılan çalışmaların tanıtılması amaçlanıyor.

Sempozyumda, gömülü sistemlerin ülkemizdeki uygulamalarından ve teknoloji geliştiricilerinden olan davetli konuşmacılar ve kabul edilen bildiri sunumlarının yanı sıra gömülü sistemlerin ülkemiz sanayisindeki durumunu değerlendirmeyi amaçlayan bir de panel düzenlenecek.

Program
Tarih: 4-5 Kasım 2010
Saat: 09.00
Yer: İTÜ Maslak Kampüsü, Süleyman Demirel Kültür Merkezi(SDKM)

Tagged , ,

Related Posts

One Comment

  1. İTÜ GSTLKas 21, 2014 at 13:25

    4. Gömülü Sistemler Uygulamaları Sempozyumu (GÖMSİS 2014), 4-5 Aralık 2014 tarihlerinde İstanbul Teknik Üniversitesi’nde düzenleniyor.
    http://www.gstl.itu.edu.tr/gomsis2014/

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
TT deniz aşırı yeni fiberleri devreye alıyor

Türk Telekom’un Türkiye’nin yurt dışı çıkışlarını yedekleyip iletişimi güçlendirmek amacıyla hazırladığı “Uluslararası Turneos Projesi” kapsamında deniz ile kara ağının ilk...

Kapat