IPHaber
Son Yazılar

Genel


Global İletişim'den kurumsal ses de kampanya

Haziran 30, 2008 by admin in Genel with 0 Comments

Ülker’i de bünyesinde bulunduran Yıldız Holding Bilişim Şirketleri’nden Global İletişim, kurumsal müşterilerine yönelik iki ayrı kampanya başlattı.

Ses ve data hizmetleri sunan Global İletişim, Türkiye’nin en hızlı interneti olan Metro Ethernet’in altyapısı olan fiber optik kabloları ücretsiz döşeyecek. Kampanyayı Metro Ethernet ile sınırlamayan Global İletişim, santralini değiştirmeyi hedefleyen müşterilerine ise IP PBX santral hediye edecek.

Ekim ayına kadar sürecek kampanya ile aylık 2 bin YTL ve üzerinde telefon görüşmesi vaat eden kurumlar bir yılın sonunda Metro Ethernet’e sahip olacak. İki yıl süresince ayda 500 YTL ve üzerinde görüşme taahhüdünde bulunan kurumlar ise LG-Nortel, Alcatel, Siemens gibi değişik markalarda IP PBX santrale sahip olabilecek.

Metro Ethernet altyapısı Global İletişim’den
Global İletişim’in ses hizmetlerine yönelik başlattığı kampanya ile ilgili bilgi veren Global İletişim Satış ve Pazarlama Koordinatörü Murat Küçüközdemir, telefon görüşmelerinde kendilerini tercih edecek müşterilere, başlattıkları kampanya ile iki ayrı seçenek sunduklarını söyledi. Küçüközdemir, bunlardan ilki ile kurumların, internet kullanımında, dünyada kullanılan son teknoloji olan Metro Ethernet’ten yararlanabileceğini kaydetti. Küçüközdemir, “Bir kurumun, bize bir yıl boyunca aylık 2 bin YTL ve üzerinde telefon görüşmesi yapacağını taahhüt etmesi durumunda, şirketin Metro Ethernet için gerekli olan fiber optik kablo altyapısını biz karşılayacağız” dedi.

Küçüközdemir, şunları söyledi: “Metro Ethernet kurumlara, internet kullanımında yüzde 10, internet ve şube bağlantılarında % 25, internet, şube bağlantıları ve ses hizmetlerinde ise yüzde 35’e varan fiyat avantajı sağlıyor. Ancak bu hizmetten yararlanabilmek için mutlaka, yeraltına fiber optik kabloların döşenmesi, bunun için de kurumların bu alt yapı maliyetini yüklenmeleri gerekiyor. Kampanyamız ile birlikte bizi tercih edecek olan müşterilerimizin, fiber optik kablo yatırımı yapmasına gerek kalmayacak, onlar adına bu yatırımı Global İletişim olarak biz yapacağız.”

Aylık 500 YTL üzerine IP PBX santral hediye
Küçüközdemir, ikinci bir kampanya ile de santrallerini yenilemeyi düşünen kurumları hedeflediklerini ve telefon görüşmesinde aylık limiti bu kez 500 YTL olarak belirlediklerini kaydetti. Buna göre, kurum, 24 ay boyunca aylık 500 YTL ve üzerinde telefon görüşmesi yapacağını vaat ediyorsa, aylık taahhüdünün 5 katı tutarındaki santral, kuruma hediye edilecek. Kurumlar, santrallerinde LG-Nortel, Alcatel, Siemens gibi markaları tercih edebilecek. Her iki kampanya da eylül ayı sonuna kadar devam edecek.

Tagged , , ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapat