IPHaber

Genel


Girişimine StartupCampus Grişimcilik Programı ile Yön Ver!

Ekim 2, 2018 by admin in Genel with 0 Comments

Akbank ve Endeavor Derneği iş ortaklığında hazırlanan StartUpCampus Girişimcilik Programı’nın ilki bu Sonbahar’da başlıyor.

Program, seçtiği girişimcileri Kasım 2018 – Ocak 2019 tarihlerinde 10 haftaya yayılan eğitim, atölye ve mentörlük süreciyle destekleyip yatırımcılarla buluşturarak büyümelerini hızlandırmayı amaçlıyor.

Akbank ve Endeavor Türkiye son 3 yıldır hayata geçirdiği genç girişimcilik programı CaseCampus’te kurulan girişimlerin başarı hikayelerinden yola çıkarak, girişimleri büyümeleri yolunda destekleyecek yeni bir programa başlıyor.

Genç girişimciler StartUpCampus Programı’nda işlerini büyütme yolunda destekleyecek eğitim ve atölye çalışmaları ile mentörlük sürecine dahil olacaklar. StartUpCampus’e katılan tüm startup’lara ayrıca program ana destekçisi ve iş ortağı olan Akbank’ın inovasyon ekibiyle tanışma ve işbirliği fırsatlarını değerlendirme şansı sunulacak.

Başvuru için son gün 5 Ekim!

Kaynak:: webrazzi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Duvar ören insansı robot HRP-5P

Japonya'nın başkenti Tokyo'da faaliyet gösteren ve bünyesinde 3 bine yakın çalışanı bulunan Advanced Industrial Science and Technology (AIST) geliştirdiği yeni...

Kapat