IPHaber

Genel


Girişimcilikte dünya zirvesi

Eylül 12, 2014 by admin in Genel with 0 Comments

Dünyanın en iyi 200 startup’ı, EMEA ve Asya’yı bir araya getiren dünya çapında en önemli etkinlikler arasında gösterilen 6. Global Webit Kongresi’nde (http://webitcongress.com/) bir araya geliyor. Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Asya’nın teknoloji ve dijital sektörlerini bir araya getiren en önemli bu etkinlik, 1-2 Ekim tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Dünyanın en iyi startup’ları, dijital ve teknoloji duayenlerini, medyadaki en önemli basın mensuplarını, dijital, reklamcılık, teknoloji, ödeme sektörlerindeki dünyada en önemli uzmanları ve dünyanın en iyi girişimcilerini İstanbul’da bir araya getirecek Global Webit Kongresi’nin startupları buluşturan ‘Founders Games’ yarışmasında, dünyanın dört bir yanından yapılan bin 674 başvuru ile dünya rekoru kırıldı.

İlk 200’e kalan startup’lar startup village’te potansiyel yatırımcılar ve dünyanın dört bir köşesinden gelen ziyaretçilerle tanışmak için ücretsiz stand hakkı kazandı. Seçilen 200 startup aynı zamanda 400’den fazla yatırımcının ve dünya çapında hizmet veren girişimci şirketlerin kurucularının katılımının beklendiği ‘Geleceğin Liderleri Konferasın’da sahnede olacaklar.

http://webitcongress.com/en/2014/programme.html

Source: BTHABER

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
İşlem Bankacılığı OUT, İlişki Bankacılığı IN – IV – SON

Şu an Türkiye'de tüm bankaların Dijital Bankacılık 2.0 fazına geldiğini düşünüyorum, gelemeyenlerin rekabette pek şansları olmadığını düşünüyorum. Sosyal ilişkilerimizde olduğu...

Kapat