IPHaber
Son Yazılar

Genel


Gigaset, Yıl Sonunda Akıllı Telefon Pazarına Giriyor…  

Eylül 2, 2015 by admin in Genel with 0 Comments

DECT telefon sektörü ve tüketici elektroniğinin önemli üreticilerinden Gigaset, akıllı ev çözümleri ve mobil cihaz pazarına odaklanarak ürün portföyünü genişleteceğini açıkladı. Gigaset yeni akıllı telefonu ile bu yılın sonunda pazara girmeyi hedefliyor.

Yenilikçi ürünleri, tasarımları ve çözüm odaklı teknolojileri ile kullanıcıların memnuniyetini her geçen gün artıran Gigaset, Alman mühendisliği ile onlarca yıllık deneyimini benzersiz ve seçkin tasarımıyla buluşturduğu yeni akıllı telefonu ile 2015 yılının sonunda pazara girmeyi hedefliyor.

2015 yılına kadar göstermiş olduğu stratejik başarısını, yeni dönemde iletişim hizmeti ve cihazlarını bulut tabanlı ekosistem teknolojisine dönüştürmesi ve bu sayede entegre dijital bir şirket haline getirmesiyle sağlayan Gigaset, bu başarıyı önümüzdeki yıllarda da devam ettirmeyi hedefliyor. Şirket, iletişim sektöründe 160 yılı aşkın uzmanlık ve deneyimini Android işletim sistemine sahip akıllı ev telefonu, üst segment cihazları, bütün ev cihazlarının birbirleriyle entegre çalıştığı yeni ürün gamının yanı sıra akıllı telefon pazarıyla büyüme ve kârlılığına katkı sağlayacak.

Gigaset CEO’su Fränkl: Akıllı ürün teknolojilerinde parlak bir dönem başlatacağız

Gigaset’in, İngiltere’nin geleneksel Kraliyet Yarışı Royal Ascot’a sponsor olduğu etkinlikte konuşan Gigaset CEO’su Charles Fränkl, mühendislik, telekomünikasyon çözümleri, üretim cihazları ve tüketici elektroniğindeki deneyimleriyle modern teknolojileri harmanlayarak, akıllı ürün teknolojilerinin gelişiminde parlak bir dönem başlatacaklarını söyledi. “Entegre dijital bir şirket olarak akıllı ürünler teknolojisini kullanmaya başladığımız şu dönem Gigaset için oldukça heyecan verici. Akıllı telefonların da dâhil olduğu akıllı cihazlar ile stil ve kaliteyi tüketicilerimizle buluşturmak mutluluk verici” diye konuşan Fränkl, sözlerini şöyle sürdürdü: “Pazardaki lider ürünlerimizin yanı sıra yapmış olduğumuz prestijli Ascot işbirliğimiz ile ‘Wherever you go to life’ mesajımızdaki gibi hayatın her alanında Gigaset’in bilinirliliğini artıracağız. Bu yeni dönemin bir parçası olarak, İngiltere’nin geleneksel Kraliyet Yarışı Royal Ascot’un 5 yıllık resmi ortağı olduğumuzu da duyurduk. Asla yılmadan kültür mirasını ve en önemli değerleri koruma tutkusu ile ortak paydada buluşan teknoloji markası Gigaset ve asil at yarışı Royal Ascot mükemmelliklerle dolu zengin tarihleriyle kendi alanlarında ileri görüşlü lider konumundalar. Gigaset ile tüketici elektroniği sektöründe bir ilk olan bu ortaklık aynı zamanda Ascot için de yeni fırsatlar yaratacak.”

The post Gigaset, Yıl Sonunda Akıllı Telefon Pazarına Giriyor… appeared first on ITNetwork.

Source:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapat