IPHaber

Mobil


Galatarasay'dan TT Arena'da baz istasyonu açıklaması

Ocak 28, 2011 by admin in Mobil with 0 Comments

15 Ocak’ta Ajax maçı ile açılışı gerçekleşen, Ali Sami Yen Spor Kompleksi içindeki Türk Telekom Arena Stadı’nda açılış gününde ve sonrasında oynadğımız Sivasspor maçında telefonların çekmemesine yönelik çok sayıda eleştiri ve şikayet geldi. Konuyu ilgili birimlere sorduk ve stadyum bölgesinde Turkcell’in ise baz istasyonu/istayon kulesi için gerekli ödemeleri yapmadığı, gerekli girişimlerde bulunmadığı için bölgede henüz aktif bir baz istasyonu bulunmadığı bilgisini aldık.

Bu durumda telefonların çekmemesi gibi bir durum olmayıp sadece Turkcell hatlı telefonların çekmemesi söz konusudur. Bu konuda da kulübümüz, stad işletmecilerimiz ve Galatasaraylı yetkililer kesinlikle sorumlu değildir.

Bir sonraki maça kadar Turkcell hatlı cep telefonu kullanan Galatasaray taraftarının mağduriyetinin giderilmesini diliyoruz….

Tagged , , , ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Türkiye'nin İnternet Raporu!

IAB (Interactive Advertising Bureau) Türkiye İnternet Ölçümleme Araştırması, Türkiye'de 24 milyon internet kullanıcısı bulunduğunu ortaya koyuyor. Bu kullanıcıların yüzde 84'üne...

Kapat