IPHaber

Mobil


Fizy Turkcell ile anlaştı

Ocak 28, 2011 by admin in Mobil, Satın Alma with 1 Comment

Gözde müzik sitesi Fizy.com’un esareti Turkcell ile sona eriyor. Bir süre önce MÜYAP’ın şikayetiyle telif haklarını çiğnediği gerekçesiyle kapatılan sitenin Turkcell ile bir anlaşma yapacağı söyleniyordu.

Turkcell ile bir süredir görüşen site, sonunda firmayla anlaştı ve ortak oldu. Henüz resmi açıklama yapılmasa da gelen bilgilere göre Turkcell, Fizy’nin en büyük ortağı oluyor. Firmanın bu ortaklığa karşılık, 2 milyon dolardan fazla para ödeyeceği söyleniyor. Böylece müzikseverlerin favori sitesi MÜYAP’a borçlarını ödeyip yeniden sanal dünyaya dönecek.

Site, sessiz protesto sayfası yapmak için siteye bazı ağız resimlerini koymuştu. Dün itibari ile bu ağızlar farklı farklı şarkılar söylemeye başladı. Bu da sitenin yakında yeniden sesini açacağı şeklinde yorumlanabilir.
Bilgicagı

Tagged , , , , ,

Related Posts

One Comment

  1. Tweets that mention Fizy Turkcell ile anlaştı | IPHaber.com -- Topsy.comOca 29, 2011 at 05:49

    […] This post was mentioned on Twitter by Halil Ozan Özkök, IPHaber. IPHaber said: Fizy Turkcell ile anlaştı http://goo.gl/fb/KirXD […]

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Mısır'da internet ve telefon kesik!

Mısır'da bugün yapılması planlanan gösteriler öncesi ülke genelinde internet erişimi kesilirken, cep telefonları ile de artık iletişimin sağlanamadığı bildirildi. Muhalefet,...

Kapat