IPHaber

Genel


Firefox şimdi Windows Mobile'da

Mayıs 19, 2009 by admin in Genel with 0 Comments

Mozilla tarafından üretilen popüler internet tarayıcısı Firefox’in mobil versiyonu olan Fennec’in Windows Mobile işletim sistemine sahip telefonlar için geliştirilmiş versiyonu kullanıma sunuldu.

Henüz Alfa aşamasında olduğu için bazı eksiklikler de içerebilme ihtimalı olan Firefox Fennec’in Windows Mobile işletim sistemine sahip cep telefonlarına uyumlu versiyonunu https://wiki.mozilla.org/Mobile/Fennec/Releases adresinden bilgisayarınıza indirmeniz ve ardından cep telefonunuza yükleyip denemeniz mümkün.
Halen geliştirilme aşamasında olan ve Alfa sürümü olarak kullanılabilen Fennec, yeni sürümle birlikte bir dizi güncelleme içeriyor. Yeniliklerin başında ise yenilenen JavaScript motoru Tracemonkey bulunuyor. Ayrıca hızlandırılan açılış ve uygulama süreleri de bir diğer yenilik. Öte yandan yazılım CCS desteğine sahip ve eklentilerle birlikte kullanılabiliyor.

Tagged , , ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
TTNET Esnek Paket'te ön kayıt başladı

Geçtiğimiz günlerde duyurulan yeni ADSL aboneliği olan Esnek Paket için TTNet ön talep almaya başladı. Firmanın internet sitesinde bulunan bir...

Kapat