IPHaber

Telekom


Fenerbahçe'nin interneti FenerNET!

Aralık 2, 2010 by admin in Telekom with 0 Comments

Fenerbahçe Spor Kulübü, TTNET ile bir araya gelerek, taraftara internet hizmetinde karşılıklı gelir paylaşım modeline dayanan FenerNET markasıyla yeni bir proje sunuyor.

Taraftara, internet hizmetinde özel hissettirecek projenin lansmanı, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve diğer spor kulüplerinin başkanlarının yanı sıra, TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz’ın da katılımıyla Haliç Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapıldı.

Taraftarlarımız Fenernet ile Fenerbahçe’ye destek olacak

Başkan Aziz Yıldırım, törende yaptığı konuşmada ilk olarak sponsorlukların önemine, ardından TTNET ile Kulübümüz arasında FENERNET markasıyla yapılan işbirliğinin detaylarına değindi. Başkan Yıldırım, “Fenerbahçe Spor Kulübü olarak sportif başarıların finansal açıdan kuvvetli kulüp altyapısıyla sağlanabileceğini her zaman vurguluyorum. 13 yıllık yönetimimizde sponsorluklara ve sponsorlarla işbirliklerine çok büyük önem verdik. Bu doğrultuda geçmişte de önemli projelere imza attık. Avea ile gerçekleştirdiğimiz Fenercell projesinde kısa sürede önemli başarılar elde ettik. Bildiğiniz gibi TTNET Türkiye’de internet pazarının lideridir. Sektöründe en büyük olan bu firmanın, sporun büyükleriyle bir araya geldiği bu projede, Fenerbahçe olarak yer almaktan mutluyuz. Dört büyük kulübü bu projede bir araya getirdiği için TTNET’e teşekkür ederim. İnternet artık çoğu evde mevcut olan hayatımızın parçası haline gelmiş bir hizmettir. Artık kulüplerimiz de bu dünyanın içerisinde yerini alacak. Biz Fenerbahçe’nin internet hizmetini “Sarı Lacivert İnternet” sloganıyla ve FENERNET olarak belirledik. Taraftarlarımız bugüne kadar TTNET’ten aldığı bu hizmeti,bundan böyle aynı kalitede ve aynı fiyatlara, kendi kulüplerinin markasıyla almak suretiyle kulüplerine destek olacaktır. Taraftarlarımız Fenernet’li olmak suretiyle zaman içerisinde başka ayrıcalıklı hizmetler de alabilecek. Kolayca Fenernet’e geçebilecek ve Fenerbahçe’ye destek olabilecek. Geçmişte Fenercell gibi projelere büyük ilgi göstererek bizi gururlandıran taraftarımızın Fenernet’i de aynı ilgi ile kucaklayacaklarına inanıyorum. Bu projenin Fenerbahçe’ye, diğer kulüplerimize ve TTNET’e hayırlı olmasını diliyorum. Projede Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Sarı Lacivert İnternet

“Sarı Lacivert İnternet” bundan sonra FenerNET markasıyla taraftarın hizmetinde olacak. Taraftarlarımız, bugüne kadar TTNET’ten aldığı bu hizmeti, bundan böyle aynı kalite ve aynı fiyatla, FenerNET markasıyla almak suretiyle kulübüne de destek olacak. Ayrıca FenerNET’e yeni abone olarak, taahüt vererek veya kullandığı internet sınırını bir üst seviyeye taşıyarak takımının doğum tarihi kadar wifi hediyesi kazanacak! Taraftarlarımız FenerNETli olarak zaman içerisinde ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanabilecek, kolayca FenerNET’e geçebilecek ve Fenerbahçe’ye destek olabilecek..

Tagged , , , , ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Google:1- Facebook:0 Gol: Groupon

İnternet reklamcılığının kısmen bir kaç oyuncu arasında çıkmaza girmesi ve yeniliklerin bir anda kesilmesi reklam verenleri farklı alanlara itti. Sosyal...

Kapat