Facebook Developer Garage İstanbul'da 08 Ekim 2009 15:10

0
8

Facebook Developer Garage İstanbul 11 Ekim 2009 tarihinde, Bilgi Üniversitesi Dolapdere Kampusunda düzenleniyor.

Facebook Developer Garage etkinlikleri, yerel Facebook Developer (Geliştirici) topluluklarının bir araya gelerek bilgi paylaşımında bulunması hedefliyor. Bu etkinliklerde Facebook Platformu üzerindeki en son ve en önemli gelişmelerin öğrenilmesi, diğer geliştiricilerle birlikte mevcut fikirler üzerinde yenilikler yapılması, teknik uzmanlık bilgilerinin paylaşılması ve tüm geliştiricilerin birbiriyle bağlantı kurması sağlanıyor.

Facebook Developer Garage İstanbul etkinliğinde “Facebook Connect “, “Uygulamamı nasıl yaparım?”, “Uygulamalardan nasıl gelir elde edilir?”, “Nasıl farklı bir uygulama konusu seçilir?”, “Viral etki nasıl sağlanır?” gibi sorulara yer veriliyor.

Yerel geliştiricileri buluşturan Facebook Developer Garage etkinliğinde, Facebook Platformuna yönelik “En iyi uygulamalar“, “Gelir Yaratma” “Connect” vb gibi başlıklar da yer alacak. Justin Osofsky (Facebook Connect Pazarlama, Facebook), Özgür Demir (Yazılım Geliştirme, Facebook), Özgür Alaz (Partner, Promoqube), Tolga Arıcan (Partner, Utopic Farm), Emre Sokullu (Grou.ps), Gokhan Piskin (Partner, Biz Bilişim) ve Özkan Altuner (Orangeplus) etkinliğe katılacak konuşmacılar arasında.

Bu etkinlik, 11 Ekim 2009 tarihinde Bilgi Üniversitesi Dolapdere Kampusu, Kurtuluş Deresi Caddesi No:47 Dolapdere/İstanbul adresinde yapılacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.