IPHaber

Telekom


Ev telefonu ile güvenlik

Temmuz 4, 2011 by admin in Telekom with 0 Comments

Türk Telekom, “Ev/ Ofis Güvenlik Sistemleri” kampanyasını uzattı.

Türk Telekom, Ev Gibisi Yok konsepti çerçevesinde sunduğu katma değerli hizmetlerden biri olan “Ev/ Ofis Güvenlik Sistemleri” kampanyasının süresini bir yıl daha uzattı. Türk Telekom – Tepe Güvenlik işbirliği ile ev ve işyerlerinde uyumlu alarm cihazı bulunan Türk Telekom müşterilerine, Ev/ Ofis Güvenlik Hizmeti, önümüzdeki 12 ay boyunca tüm vergiler dahil ayda 19,90 TL’den sunulacak.

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, “Ev Gibisi Yok” konsepti çerçevesinde ev ve iş telefonu kullanıcılarına yönelik düzenlediği “Ev/ Ofis Güvenlik Sistemleri” kampanyasını 31 Mayıs 2012 tarihine kadar uzattı. Tepe Güvenlik Sistemleri işbirliği ile düzenlenen kampanyada, ev ve iş telefonu kullanıcıları, mal güvenlikleri için Tepe Güvenlik Sistemleri’nin Ev/ Ofis Güvenlik Sistemleri kapsamındaki ürün ve hizmetlerine çok avantajlı koşullarda sahip olabiliyorlar.

Tepe Güvenlik’in sunduğu alarm sistemleri, hırsızlığın yanı sıra duman ve gaz detektörleri ile de üst düzeyde güvenlik sağlıyor. Acil durumlarda tek bir tuşla yetkililerin ev ve iş telefonu kullanıcılarına ulaşmasını mümkün kılan güvenlik hizmeti; yangın, ambulans ve panik düğmeleriyle de kullanıcıların güvenlik ihtiyaçlarını karşılıyor.

“Ev/Ofis Güvenlik Hizmeti”nde de ev ve iş telefonu üzerinden Tepe Güvenlik’e gönderilen sinyaller alarm merkezi konusunda uzman ve tecrübeli operatörler tarafından 7 gün 24 saat takip ediliyor. Operatörler gerçekliğini ve sorunun içeriğini saptamak için sinyal geldiğinde kullanıcıyı arıyor ve gerekli durumlarda onay alıp irtibata geçtikleri emniyet, itfaiye ya da sağlık birimini söz konusu adrese yönlendiriyor.

12 ay boyunca 19,90 TL’ye güvenlik hizmeti

Türk Telekom ile Tepe Güvenlik işbirliği çerçevesinde ev ve işyerlerinde uyumlu alarm cihazı bulunan müşterilere sunulan Ev/ Ofis Güvenlik Hizmeti, önümüzdeki 12 ay boyunca tüm vergiler dahil ayda 19,90 TL’den sunulacak. “Kablosuz Ev/Ofis Güvenlik Paketi” ile “Kablolu Ev/Ofis Güvenlik Paketi”nde, uyumlu alarm cihazı olmayan müşteriler 24 ay boyunca tüm vergiler dahil ayda sadece 39,90 TL ödeyerek hem “Ev/Ofis Güvenlik Hizmeti”nden faydalanacaklar hem de bu 24 ayın sonunda DSC marka Ev/Ofis Alarm cihazına sahip olabilecekler. 24 ayın sonunda cihaz taksitlerinin sona ermesinin ardından bu müşteriler sadece “Ev/ Ofis Güvenlik Hizmeti” bedelini ödeyerek hizmetten yararlanmaya devam edecekler.

Tüm Türk Telekom müşterilerine açık olan “Ev/ Ofis Güvenlik Hizmeti”nden yararlanmak için Türk Telekom Bayileri ve Ofislerine başvurulabiliyor; Türk Telekom’un 444 1 444 numaralı çağrı merkezi aranabiliyor.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Facebook Skype tabanlı web tarayıcı içi video görüşme servisini gelecek hafta tanıtabilir

Google+ servisi bu hafta başında duyurulduktan sonra Facebook da gelecek hafta CEO’su Mark Zuckerberg’in ev sahipliğini yapacağı bir etkinlik düzenleyeceğini...

Kapat