“Eskisinden Daha Çok İhtiyacımız Olan Şey: Girişimler” önemli konuşmacılarıyla Webrazzi Summit 2018’de!

0
22

Türkiye’nin en etkili internet konferansı Webrazzi Summit 2018‘e artık sayılı günler kaldı. Geçtiğimiz günlerde konuşmacılarını açıkladığımız konferansımızın programını da dün sizlerle paylaşmıştık.

Blockchain teknolojilerinden yapay zekaya, yatırım ekosisteminden finansal teknolojilere, e-ticaretten dijital pazarlamaya ve e-spora kadar birçok konu başlığının ele alınacağı Webrazzi Summit 2018’de girişimlerin geleceği, onlardan beklediklerimiz ve girişimler odağındaki konular da “Eskisinden Daha Çok İhtiyacımız Olan Şey: Girişimler” isimli panelimizde ele alınacak. ScaleX‘ten Dilek Dayınlarlı‘nın moderatörlüğünü üstleneceği panelde, İTÜ Arı Teknokent‘ten Doç. Dr. Deniz Tunçalp, Türkiye İş Bankası‘ndan H. Mete Güneş ve ODTÜ Teknokent‘ten Mustafa İ. Kızıltaş konuşmacı olarak yer alacak.

Kuluçka merkezleri ve teknokentler, girişimlerin kendilerini daha günden güne geliştirmelerine ve ülkemizde doğan birçok girişimin yurt dışına açılmasına olanak sağlıyor. Global sınırlara ulaşan yerli-yabancı birçok girişim de birçok kişi için kazanç kaynağı olmaya devam ediyor. Ülkemizde bunun en önemli örneklerinden birinin geçtiğimiz aylarda Atlassian tarafından satın alınan OpsGenie olduğunu söylemek mümkün. Üstelik Atlassian’ın Jira Ops için ODTÜ Teknokent girişimlerinden biri olan OpsGenie’yi satın alması, buzdağının sadece görünen tarafı diyebiliriz. Daha fazla örnekle, konuyu detaylı bir şekilde ele alacağımız “Eskisinden Daha Çok İhtiyacımız Olan Şey: Girişimler” panelimiz için 17 Ekim‘de görüşmek üzere!

Ana Salon, Dijital Salon, Startup Lounge ve Workshop olmak üzere 4 alanda düzenlenecek olan Webrazzi Summit 2018’i şimdiden planlamak ve networking’inizi daha etkili bir şekilde gerçekleştirmek için konferans programına da buradan ulaşabilirsiniz.

WEBRAZZİ SUMMIT 2018 SPONSORLARI

Elmas Sponsorlar

Platin Sponsorlar

Altın Sponsorlar

Gümüş Sponsorlar

Startup Lounge Ortakları

Medya Sponsorları

Destekleyenler

Kaynak:: webrazzi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.