IPHaber

Genel


Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü’nün Tercihi AirCom Oldu!

Ocak 9, 2017 by admin in Genel with 0 Comments

Türkiye’de ilk Sabit ve Mobil WiMAX Kablosuz Altyapısını kurup işleten Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü’nün Kablosuz Ekipmanlarının Bakım İhalesi’ni AirCom Teknoloji kazandı.

İhale çerçevesinde, AirCom Teknoloji’nin, 20 yıllık deneyime sahip proje ve teknik kadrosu, 1 yıl boyunca Eskişehir İl Emniyeti için;

Genişband görüntü (MOBESE) aktarımında kullanılan kablosuz IP Backhaul altyapısının bakımı, Network’ün IP yapılanmasının yenilenmesi, Wireless Network Planlamasının ve Radyo Frekans Planlamasının tekrar yapılandırılması, Polnet, KGYS Network’ü ve VLAN ayarlarının tekrar kurgulanması, yeni nesil NMS Server’ın kurulumu, Sistem Monitoring ve Eğitim hizmetlerini verecek.

Emniyet’in Network’ü ‘güvenli ve emin ellerde’!

Bakım Anlaşması’nın imza töreninde konuşan Emniyet Yetkilileri, suçun önlenmesi ve suçlunun yakalanmasında önemli rol oynayan MOBESE altyapısındaki kablosuz ekipmanlar ve Emniyet iç network’ünün yapılandırma-bakımının güvenli ve emin ellerde olması gerektiği mecburiyetinin altını çizdiler.

Türkiye’nin saygın kurum ve kuruluşlarının, AirCom’u seçiyor olmasından dolayı mutluyuz

Törende konuşan AirCom Teknoloji CEO’su Ömer Demir ise, “Intracom’un tek yetkili distribütörü olan AirCom Teknoloji, kablosuz teknolojiler, saha deneyimi ve Intracom markasının yüksek kalite anlayışı ile Eskişehir İl Emniyeti Müdürlüğü’nün bakım çalışmalarını yaparken, sahip olduğu kalite politikaları çerçevesinde büyük titizlikle hareket edecektir. Kritik networkler için gerekli kablosuz altyapılara ihtiyaç duyan her kurumun AirCom Teknoloji’yi tercih etmesinin yegane sebebi şirketimize duydukları güvendir ve biz bu güveni boşa çıkarmıyoruz” dedi.

#Eskişehir, #EmniyetMüdürlüğü, #Tercih, #AirCom

The post Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü’nün Tercihi AirCom Oldu! appeared first on ITNetwork.

Kaynak:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Microsoft ’a yeni atama

Bilişim sektörünün önemli isimlerinden olan Levent Erkan, Microsoft Türkiye'de Kamudan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı. Microsoft Türkiye Kamudan Sorumlu...

Kapat