IPHaber

Genel


ESET, ikinci kez yılın en iyi antivirüs şirketi seçildi

Ocak 3, 2017 by admin in Genel with 0 Comments
1483424315_Bog__azic__i_O__du__l_Fotog__raflar___1

Boğaziçi Üniversitesi’nden ESET’e ikinci kez ‘En İyi Antivirüs Şirketi‘ ödülü

Bilişim alanında yılın en iyilerini belirleyen Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü Compec, ESET’i ‘Yılın En İyi Antivirüs-Güvenlik Şirketi‘ olarak seçti. ESET, geçen yıl da aynı ödüle layık görülmüştü. Törenle verilen ödülü, ESET Türkiye CEO’su Alain Soria aldı.

Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü Compec tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Boğaziçi Bilişim Ödülleri’nde 23 kategoride 2016 yılının en’leri seçildi. Halk oylamasının yanı sıra özel jürinin katılımıyla belirlen isim ve kurumların ödülleri, Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’de gerçekleşen törenle dağıtıldı.

Türkiye’nin en çok tercih edilen antivirüs yazılımlarını sunan ESET, Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü’nce yapılan değerlendirmede 5 antivirüs markası arasından öne çıktı ve ‘Yılın En İyi Antivirüs / Güvenlik Şirketi‘ olarak seçildi. Ödülü ESET Türkiye CEO’su Alain Soria aldı.

Soria, yaptığı konuşmada, hem jüriye hem de tüm Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerine teşekkür etti. Soria, “Bu ödülü üst üste ikinci kez almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Demek ki doğru yoldayız, demek ki doğru işler yapıyoruz. Siber tehditlere karşı mücadele etmeye davam edeceğiz. Siz de bizi izlemeye devam edin“ açıklamasını yaptı.

1483424323_Bog__azic__i_O__du__l_Fotog__raflar___2

Daha güvenilir dijital hayat için çalışıyor

ESET, 1992 yılından bu yana bireysel ve kurumsal kullanıcılara hitap eden güvenlik ürünleri geliştiriyor. ESET NOD32 Antivirus, ESET Internet Security, ESET Smart Security Premium, Mac için ESET Cyber Security, mobil cihazlar için ESET Mobile Security ve kurumlar için ESET Endpoint Security, dünya genelinde milyonlarca kullanıcı tarafından güvenilir bulunarak tavsiye ediliyor.

#Bilişim, #yılıneniyileri, #BoğaziçiÜniversitesi, #BilişimKulübü, #Compec, #ESET, #YılınEnİyiAntivirüs, #GüvenlikŞirketi, #AlainSoria, #manşet, #sonhaber

The post ESET, ikinci kez yılın en iyi antivirüs şirketi seçildi appeared first on ITNetwork.

Kaynak:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Lenovo, P serisi ile batarya rekorunu kırmaya devam ediyor

Lenovo batarya rekortmeni P1 serisinden sonra şimdi P2 modeli ile batarya rekorunu daha da ileri taşıyor. 5100 mAh'lık bataryası, 8.3...

Kapat