IPHaber

3G&4G


Ericsson TR yapılanmasında 23 ülkeyi bünyesine katacak

Şubat 10, 2010 by admin in 3G&4G, Genel with 0 Comments

Bölgesel yapılanmada gerçekleştirilen düzenlemeyle birlikte pazar birimlerinden oluşan Ericsson global yapısı, daha fazla ülkeyi kapsayan bölgesel yapıya dönüştürüldü. 

Ericsson Türkiye 21 farklı ülke ile birlikte Orta Doğu Bölgesi’nin bir parçası olurken, Ericsson Türkiye Genel Müdürü Anders Lindblad Orta Doğu Bölgesi’nin yönetimini üstlenecek. Orta Doğu bölgesindeki ülkeleri Cibuti, Mısır, Eritre, Etiyopya, Sudan, Somali, Birleşik Arap Emirliği, Afganistan, Bahreyn, Irak, İran, Ürdün, Kuveyt, Lübnan, Umman, Pakistan, Katar, Suriye, Yemen, Suudi Arabistan, Türkiye ve Filistin oluşturuyor.

Ericsson Başkanı ve CEO’su Hans Vestberg konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Pazar birimlerinin sayısı azaltmamız ve yeni bölgeler oluşturmamız sayesinde, müşterilerimize daha fazla odaklanma imkanı bulacak ve hem bölgesel hem de küresel anlamda daha güçlü stratejiler hayata geçirebileceğiz. Müşteriyi ilk sıraya yerleştiren bir kültürü tüm meslek yaşamlarında başarıyla oluşturmuş isimler bu pozisyonlarda görev yapacaklar. Yeni bölgelerimiz esneklik, hız ve inovasyonun daha yüksek seviyeye ulaştırılması anlamında anahtar rol üstlenecek.”

Yeni bölgesel düzenleme 1 Nisan itibariyle yürürlüğe girmiş olacak.

Tagged ,

Related Posts

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Google Facebook yaratmaya çalışıyor.

Google Wave ile beklentileri karşılayamayan Google yeni bir adım daha attı, Google Buzz ile ortak paylaşım dünyasında tabiri caizse tutturmaya...

Kapat